2007-07-03

Johnny Cash - legenda kurią atrasti paskatino filmas

Joaquin Phoenix
Geri filmai kartais mus priverčia keisti manieras, pažiūras ar atrasti kažką naujo. Filmas “Ties jausmų riba” (Walk the Line) kurį aš neseniai peržiūrėjau privertė mane susidomėti Johnny Cash'o kūryba. Prie to ne maža dalimi prisidėjo fantastiška aktoriaus Joaquin Phoenix vaidyba (jis vaidino Johnny Cash'ą). Country stiliaus muzikai iki filmo buvau abejingas, o apie Johnny Cash'ą tik viena ausim girdėjęs. Po filmo aš "išgirdau" country muziką ir atradau nuostabų atlikėją.
Biografinis filmas apie country muzikantą Johnny Cash'ą režisūrine prasme gal ir ne šedevras, bet jį rekomenduoju pažiūrėti dėl aktoriaus vaidybos ir gerų muzikinių intarpų. Filmas tikrai veža!

Johnny Cash
Vėliau po filmo YouTube aptikau krūvą video medžiagos su "tikrojo" Johnny Cash'o dainomis ir pasirodymais ir palyginau jį su aktoriaus Joaquin Phoenix personažu. Likau sužavėtas stulbinamu aktoriaus gebėjimu kūrtį be galo panašų į "originalą" Johnny Cash'ą.
O pats Johnny Cash'as pasirodo yra toks pat populiarus, kaip Elvis Presley. Jis pardavė daugiau įrašų už "The Beatles". Atlikėjas mirė 2003 m. rugsėjo 13 d. Per paskutinius penkis karjeros metus jis buvo paskelbtas sėkmingiausia visų laikų country žvaigžde.

Johnny Cash - Get Rhythm. Šiame video užfiksuotas vienas pirmųjų Johnny Cash'o pasirodymų kažkur apie 1955-1958 m.


Pasinaudojęs progą pristatysiu naujieną - nuo š.m. birželio 20 d. veikia nauja Johnny Cash interneto svetainė kurioje pristatomas naujas atlikėjo radijas.
JohnnyCashRadio.com
Video šaltinis: Roadie

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

2 komentarai :

  1. si informacija klaidinga, Johnny Cash'as nepardave daugiau The Beatles!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Agne, ačiū už pastabą. Jau pataisiau.
    Na tikrai jis nepardavė daugiau už The Beatles. Kažkaip nusigrybavau :)

    AtsakytiPanaikinti