2008-03-10

Lefortovo tunelis Maskvoje pramintas Mirties tuneliu

Lefortovo tunelis
Lefortovo tunelis - tai naujas prieš keletą metų Maskvoje po Lefortovo parku ir Jauzos upe nutiestas požeminis kelias. Jo ilgis apie 3,5 km (požeminė dalis - 2,2 km).
Naujasis Rusijos sostinės tunelis aprūpintas moderniomis saugos priemonėmis: vaizdo stebėjimo kameromis, garsiakalbiais, telefoninio ryšio stotelėmis, priešgaisrinėmis ir oro vėdinimo sistemomis, gesintuvais, evakuaciniais išėjimais (įrengti kas 100 metrų). Deja visa tai nepadeda išvengti kraupių autoavarijų.

Pasak Rusijos žiniasklaidos tunelyje kas dieną dūžta po 2-3 automobilius, o tunelio apdaila tvarkoma kas savaitę.

Psichologai teigia, kad nelaimių priežastys glūdi žmonių psichikoje. Pasak jų daugelis į tunelį įvažiuojančių vairuotojų bijo pristabdyti automobilį, atvirkščiai, jie dar labiau padidina greitį norėdami kuo greičiau ištrūkti iš uždaros erdvės, ko pasekoje ir nutinka avarijos.

Kelių eismo priežiūros specialistai nesutinka su psichologų pareiškimais ir yra įsitikinę, kad nelaimių priežastys, tai nedrausmingas vairuotojų elgesys. Tunelyje dieną, naktį eismą stebi vaizdo kameros. Dispečeriai įpratę, kad nakties metu greičio matuokliai pastoviai fiksuoja viršytą greitį. Didžiausias užfiksuotas greičio rekordas 236 km/h (pagal 2006 m. duomenis), tuo tarpu kai leistinas greitis 60 km/h.

Kiti kaltina konstruktorius ir projektuotojus neva blogai suprojektavusius ir nutiesusius šį tunelį. Sklando gandai, kad toje vietoje kur tunelis tiesiasi po upe sunkiasi vanduo ir ant važiuojamosios kelio dangos renkasi drėgmė kuri kelią paverčia tikra čiuožykla.

Dar kiti nelaimes sieja su nepaaiškinamais, mistiniais reiškiniais kurie lyg niekur nieko važiuojantį automobilį daro nevaldomu. Mistika aš netikiu.

Žodžiu, kraupi vieta su kraupia statistika greitai gavo naują vardą - MIRTIES TUNELIS - taip dabar vadinamas prieš keletą metų nutiestas naujas Lefortovo tunelis. Br-rrr


Šaltinis: NEWSru

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas

Dalinkitės:  

8 komentarai :

 1. Įdomios būtų ne Rusijos ekspretų išvados. O šiaip tai "kiečiausiai" filmuke atrodo slydinėjantis prailgis autobusas - nenorėčiau gale sėdėti :-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Arvydas (arvydas.net)kovo 11, 2008

  Tas autikas tai ten žiauriai :) O šiaip tai matosi, kad važiuoja smarkiai viršydami greitį tie kurie paskui nesuvaldo mašinų...

  AtsakytiPanaikinti
 3. GEROKAI viršydami greitį. O dar sako pas mus vairuotojai sužvėrėję :D Žiauru...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Atrodo, kad kai kurie nelaimėliai tiesiog nematė, kas dedasi. Pjauna tiesiai į kitą automobilį ir tik paskutinę sekundę atsibunda.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Mano nuomone sitas irasas yra Fake t.y. padirbtas atkreipkit demesi
  0.58 iki 1.03 is kur dar vienas sunkvezimis materilizavosi.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Vladislav, atidžiau pažiūrėk - antrasis sunkvežimis (0:58 )važiuoja tunelio kraštu, bet jo nesimato, nes jį užstoja pirmasis. Susidūrimas (1:03) dėl to ir įvyko, kad jie labai arti vienas kito važiavo

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškassausio 07, 2009

  Jus pazekit nuo 1 min is kur masina islenda? Is sienos? ten juk kaip raso kas 100m avariniai isejimai. it's the MAGIC. ;o

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškaskovo 05, 2010

  cia rusija,rusijos mum nesuprasti,o del vairavimo tai jie tikrai atsilyke nuo civilizuoto pasaulio.pas juos nera zodzio palauk.jie visada turi buti priekyje ir nieko negalima uzleisti.ten dar akmens amzius

  AtsakytiPanaikinti