2008-03-25

Švogerių kraštas...

Pralinksmino mane šis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) interneto svetainės "Header'is", liaudiškai tariant kiekvienos svetainės viršuje esantis paveiksliukas. Aptikau jį šiandien užsukęs pasidomėti kas naujo pas olimpiečius.

Olimpinis komitetas

Juokingiausia jame ne tai, kad apart tik kelių olimpiečių veidų visą kitą plotą "Header'yje" užima įvairaus rango "NEsportininkai", juokingiausia tai, kad aukščiausiai visų iškilusios dvi personos - Rimvydas Valatka ir Viktoras Muntianas - stovinčios drauge, kartu viena šalia kitos, kaip švogeriai. Na ir kas čia keisto ar juokingo. Iš pirmo žvilgsnio gal ir nieko. Tie kas nesidomi politika, o tik sportu nieko keisto tame neįžvelgs. Aš domiuosi ir sportu, ir politika, tad man užkliuvo. Dėl ko? Skaitykit žemiau.

Štai ne per seniausiai, tik prieš kelias dienas, vieną iš šių personų "parišo". Kurią? Na aišku, kad seimūną! Vargšelį V.Muntianą pagavo STT. Už pinigėlius pagavo. Kažką ne taip žmogus padarė. Graudu.

Apie tai sužinojęs žurnalistas R.Valatka ėmė ir parašė straipsnį: "Su kuo į sceną lipti Seimo pirmininkui?". Gražus straipsnis, lengva ranka parašytas. Rašo R.Valatka su išmone, man patinka. Tik štai šį kartą kuriozas kažkoks gavosi. Nepataikė R.Valatka. Dėsto Rimvydas mintis ir klausia:

...Kas turėtų atsistoti šalia V.Muntiano, kad tyra Seimo pirmininko širdimi tauta patikėtų?...

Statydamas prie V.Muntiano įvairias personas žurnalistas pamiršo save patį. Pažiūrėkite Rimvydai į "Header'į" - visai gražiai kartu atrodote. Gal jūs veltui kitus statote? O gal jus patį pakišo? O gal nei viena, nei kitą. Gal tiesiog taip gavosi (ir jam ir jums) dėl to, kad Lietuva... ŠVOGERIŲ KRAŠTAS ir tiek...

lrytas

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

3 komentarai :

  1. Sąmokslo teorija :)
    Paveiksliukas tai komponuotas, t.y. dizainerio darbas.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Paštininkaskovo 28, 2008

    Reikia Valatkai nusiųsti, kad i save pažiūrėtu :)

    AtsakytiPanaikinti