2008-05-12

,

Tirpsta rankos pirštai? Saugokit alkūnes dirbdami prie kompo

Alkūnė

Na štai, "užsidirbau" galima sakyti profesinę ligą - alkūninio nervo uždegimą. Bent jau tokia pirmoji diagnozė. Pastaruoju metu pastebėjau, kad dažnai tirpsta du paskutiniai (mažylis ir bevardis) kairės rankos pirštai bei apatinė delno dalis. Paskutinėmis dienomis nutirpusius pirštus jaučiau pastoviai. Nulėkiau pas daktarą. Alkūninio nervo uždegimas - sako gydytojas - ar turėjai alkūnės traumą? Ne, sakau. O kokį darbą dirbi? Sėdimą - sakau - prie kompiuterio. Dažnai, ypač paskutiniu metu prie kompo (prie stalo) kartais praleisdavau po 12-14 valandų per dieną. Valandų skaičių per paskutinius metus "pakėlė" bloginimo virusas. Tai va - sako daktaras - nutrynei alkūnę, suerzinai ar užspaudei nervą, dėl to ir tirpsta pirštai. Išrašė leidžiamų į raumenį ir geriamų vaistų 5 dienoms, masažą ir kompresus nakčiai su spiritu. Taip pat turėsiu minkštai aprišti alkūnę, kad ši sėdint prie kompo nesitrintų į stalą. Štai taip, pasirodo taip "nekaltai" sėdint prie stalo galima įsivaryti ligą. Negydant nervas gali mirti ir pirštukai visam gyvenimui liks nutirpę. Nelinksma perspektyva. Saugokite savo alkūnes. O aš bėgu gert vaistų ir dėtis kompreso... Nuo šiol turėsiu griežčiau laikytis kompiuterizuotos darbo vietos organizavimo principo – technika turi tarnauti žmogui, o ne žmogus turi prisitaikyti prie technikos.

P.S. praėjus 18 dienų po šio įrašo mane operavo... Kodėl? Kas iš tikrųjų buvo nutikę mano rankai? Kokios prognozės? Ir nuo ko tai atsitiko? Skaitykite naujame įraše: Kaip netaisyklingas darbas prie kompiuterio mane paguldė ant operacinio stalo
Dalinkitės:  

62 komentarai :

 1. Buvo ir man bet jau neber kasko

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na tai cia nuo sedejimo prei kompo, o ka man galvot, kai atsikeliu po eilines nakties, ir 6ta diena ranka tirpsta...?

  AtsakytiPanaikinti
 3. @Ask,

  reikia eiti pas daktarą. Ta patį nervą sužaloti galima nebūtinai sėdint prie kompo. O ir tirpti turbūt nebūtinai gali dėl nervo. Bet tau jau spėlionės. Geriausią atsakymas po apžiūros duos daktaras. Linkiu, kad nieko rimto nepripažintų.
  Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškasgruodžio 30, 2008

  alkunes nervo uzdegima gydyti,kokie vaistai,pavadinimas tiksliau?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man kiek pamenu išrašė kažkokių plečiančių ir vitamino B

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man prieš kelis mėnesius nutirpo viena pusė kairiosios rankos. Tuo metu į tai nekreipiau dėmesio, o dabar tai vis kartojasi. Ir pajutau, kad nuo to karto mano kairiosios rankos mažasis pirštas ir kraštas delno yra nutirpę. Pirštas lyg negyvas, padėjus ranką ant stalo jis būna kažkoks susilenkęs ir visą laiką jaučiu šį aptirpimą. Sakiau tėvams, bet jie mano, kad čia nieko bloga. Mane kankina abėjonės, gal kokios krajagyslės čia kaltos, o gal nervai? Gal kam taip pat buvo? Kas gali patarti?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Bučiau dėkinga, kad atsakytumėt į el. paštą. meskauskaite.daiva@gmail.com Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Daiva, visas abejones išsklaido medikai. O pagal tavo apraytus simptomus labai panšu kaip ir man buvo. Vienas patarimas: kuo skubiau kreiptis pas medikus.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Na ką, kreipiaus pas šeimos gydytoją ir išrašė siuntimą pas neuropologę, dabar lauksiu žinių iš jos. Norėjau padėkot, nes jei nebūčiau perskaičius šio straipsniaus, tai turbūt nebūčiau nieko darius. Ačiū labai ;]

  AtsakytiPanaikinti
 10. Daiva, parašyk ką tau ta neuro.(?)..gė pasakys...

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tai neuropatologė, nervų daktarė ;] Labai tikiuosi, kad nieko blogo... Nors kartais ir suabėjoju...

  AtsakytiPanaikinti
 12. Gal būtų galimą gauti tavo el. paštą? Atsiųsčiau savo rankos nuotrauką, pamaytum kaip mano pirštai dabar atrodo prieš einant pas daktarus...... :S

  AtsakytiPanaikinti
 13. Buvau pas daktarę ir iš vis pasimečiau.... Ji mane patikrino, išrašė vaistų ir liepė pasidaryt kažkokį magnetinio rezonanso tyrimą. Diagnozėje parašyta tarpslankstelinių diskų išvarža.... O tyrimą galėsiu pasidaryti tik lapkričio 16d... :S Dabar sėdžiu nežinioje ir laukiu tos dienos... Dariau, o kokius tyrimus Tau reikėjo daryt? Ar Tau iš karto kalbėjo apie alkūnę?

  AtsakytiPanaikinti
 14. Pradžioje kreipiausi į vietinę polikliniką. Nusiuntė pas nervų gydytoją. Jis man sakė, kad čia bus surišta su stuburu ir pasiūlė Vilniuje grybo gatvėj pasidaryti stuburo tyrimą, nepamenu dabar to tyrimo pavadinimo. Kad tai surišta su alkūne jis kategoriškai neigė. Pasisekė per pažįstamus patekti į Vilniaus greitosios pagalbos ligoninę. Gyd. Gediminas Rauba apžiūrėjęs ranką iš kart pasakė, kad joks čia stuburas, čia tik alkūnės nervas.

  Tai va kaip yra su tais vietiniais daktarėliais. Siūlau kreiptis pas rimtus specialistus.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Na šiaip, manau, kad gal man nebūtinai kaip Tau ta alkūnė, nes lyg jos ir nepritryniau į stalą.. Na žėsiu po tų tyrimų ką sakys, gal nepasitvirtins diagnozė ir ieškos toliau... Nes juk bus peršviestas visas kūnas, tai matys kas ir kaip... Na šiaip tikrai nežadu į Vilnių lėkt, kai gyvenu visai kitam Lietuvos gale...

  AtsakytiPanaikinti
 16. sveiki.Dariau,kaip rezultatai po tiek laiko?

  AtsakytiPanaikinti
 17. Rezultatai puikūs. Ranka atsigavo. Nejaučiu jokio diskomforto. Tik gal kiek mažiau jėgos turi. Bet taip viskas OK.

  AtsakytiPanaikinti
 18. o,mazasis pirstas pilnai issitiesia?

  AtsakytiPanaikinti
 19. Mažasis ir visi kiti pilnai išsitiesia

  AtsakytiPanaikinti
 20. Dariau, gerai, kad čia yra šis straipsnis, nes tik per jį aš kreipiausi pas gydytojus ir ne bereikalo. Po tyrimo ir vizito pas neurologę gavau siuntimą pas chirurgą-ortopedą, bei pas rebilotologą (nes mano, jog masažai gal padės). Po tyrimo pamatė, kad su tuo kaklu čia nieko bendro ir nusprendė, kad tai kalta alkūnė arba riešas. Chirurgas išrašė siuntimą į Vilnių dėl konsultacijos ir operacinio gydymo... Tai va, jei rebilitacija nepadės, tai teks darytis operaciją...

  AtsakytiPanaikinti
 21. Anonimiškaskovo 16, 2010

  Ir nereikia degtines butelio su alkune trankyti i dugna atidarinejant :)))

  AtsakytiPanaikinti
 22. Anonimiškasbirželio 02, 2010

  man jau visa menesi tirpsta desines rankos pistai,prasideda no pirstu toks badymas kaip adatelem,ir eina link elkunes ir i pety toliau i desini sona i sonkaulius,kol kas niekas nepadejo nei manksta nei vaistai 3 rusiu.Be reikalo ejau pas neurologa,aisku turiu 2 isvarzos viena stuburo kita kaklo,tai sako ,kad uzsispaudes nervas.

  AtsakytiPanaikinti
 23. O aš su mama valiau grybus, kaip pradėjo tirpti taip jau puse paros uztirpe. Būdavo nakty atsikeli ir ranka kaip slange, daužyk y siena nieko nejusi, pirštus pajudindavau ir viskas oke. O dabar vat bevalydamas grybus pajutau kad vis tirpsta. Tirpsta 2 pirštai. Mažasis ir šalia jo tas. Mama medikė, sako praeis. Kas keiščiausia, aš juos ištiesiu iki galo, tik aptirpe. O mane prigąsdinot, nes ir prie pc sedžiu belenkiek, ir butelį atidarinėju kaip kazkas rašė. Baisu.

  AtsakytiPanaikinti
 24. Darius Kairaitis>>> o tu kai pajutai rankos pirstu tirpima po kiek laiko kreipeisi pas gyditoja?

  AtsakytiPanaikinti
 25. Pas daktarus kreipiausi, kai pradėjau jausti net tirpstančių pirštų skausmą. Tada supratau, kad čia kažkas ne taip.

  AtsakytiPanaikinti
 26. Labai tau Dariau didelis aciu, kad aprasei savo situacija. As labai dziaugiuosi, kad yra tokiu zmoniu kaip tu. Sveikatos ir laimes tau.

  AtsakytiPanaikinti
 27. Anonimiškasspalio 03, 2010

  antra diena nejauciu kaires kojos , neisivaizduoju nuo ko, atsikeliau po nakties ir pajauciau kad tirpsta k koja , galvoju gal praeis , nieko panasaus , reikes nulekt pas gydytoja , bet tai sakes kaip baisu ,,,.,pavaiksciot normaliai negaliu

  AtsakytiPanaikinti
 28. Mano vienam giminaičiui panašiai buvo - atsikėlė po nakties su nutirpusia koja. Pasirodo, kad miegodamas nepatogioje padėtyje buvo smarkiai sulenkęs koją. Kadangi po sunkios darbo dienos buvo labai nusikalęs, miegojo giliai ir ilgai nekeitė padėties. Per naktį užsispaudė nervas. Vėliau gulėjo ligoninėje, važinėjo į reabilitaciją ir po kelių mėn koja atsistatė.

  AtsakytiPanaikinti
 29. Sveiki visi. Sveikas Dariau kairaiti jei dar skaitysi šiuos komentarus parašyk kaip tau gydė tą alkūnės nervą. Man taip pat pradėjo tirpti kairės rankos du apatiniai pirštai.Nuėjau per pažystamus pas gera neurologa sako tau dėl kaklo , slankstelis spaudžia nerva ir tiek . Po kelių seansu per kuriuos jis masažais stiprindavo kaklo raumenis ir pasukes galva į vieną ar kitą pusę patraukdavo ją į save buvo kaip ir pagerėje , bet šiandien maždaug po geros savaitės man vėl pradėjo tirpti pirštai nežymiai ,bet nervuoja, ir manau gal mane ne nuo to gydo?

  AtsakytiPanaikinti
 30. Smagu ,kad dalinatės savo patirtimi, Ačiū visiems.

  AtsakytiPanaikinti
 31. Andriau, komentarus skaitau visus :) O kas liečia tavo, ex mano problema, tai kai ir tu taip ir aš pirmą kartą buvau nuėjęs pas vietinį neurologą jis man pasakė tą patį ką ir tau - tai nuo kaklo... neva tai slankstelis spaudžia nervą... Bet kai kreipiausi pas Vilniaus greitosios pagalbos ligoninės specialistus ir parodžiau savo nutirpusius pirštus, jie iškarto pasakė kad tai alkūnės nervo problema...
  Rekomenduoju kuo greičiau kreiptis pas gera specialistą, kad ir tą pačia Vilniaus geitosios pagalbos ligoninę

  AtsakytiPanaikinti
 32. Man tapati problema tik esmė kad ji atsitiko kai pasikeičiau stalą ir mano alkūnė tikrai į nieką nesitrina ir niekas nėra užspaudžiama. Jau tai vyksta beveik apie dvi savaites.
  Mano spaudimas mažas, vartoju 2~3 puodukus kavos. Pulsas taipogi labai nedidelis, vos sugebu pats jį rast.....

  AtsakytiPanaikinti
 33. Sveiki visi,
  mano bėdos jau baigėsi po daugelio seansu pas neurologa viska sutvarkė .Konkrečiai mano atveju buvo užspaustas nervas kakle. daugiausiai nuo tokios skaitymo palenkus galva žemyn padėties. Nuo to ne tik tirpo ranka ,bet kaip jie patyrinėjo tai dar ir jėga toje rankoje žymiai skyrėsi . dabar viskas ok jėga atsistatė. Patarimas visiems kas turite bėdų toks: nėra vienos deagnozes turite eiti pas daktarus ir išsitirti individualiai. Sėkmės visiems.

  AtsakytiPanaikinti
 34. Anonimiškassausio 24, 2011

  sveikas, Dariau... Gal tu kartais zinosi... man nutirpe du pirstai kairei rankai, su sirdim gerai viskas, tai nusiunte pas neurologe, pabade adatytem, patikrino refleksus, sake viskas gerai, turbut bus nutirpe, geriu jau kelinta diena atpalaiduojancius kraujagysles vaistus, bet vistiek tas pats. Kaip manai kame kampas? ;[

  AtsakytiPanaikinti
 35. Na aš tikrai tau nepasakysiu kame kampas, nes nesu kompetetingas. Mano pasiūlymas būtų, jei nepraeis tirpimas, kuo skubiau kreiptis pas kitą mediką. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 36. Anonimiškaskovo 01, 2011

  Labas visiems.Skaitau ir galvoju-jums tirpsta tai nuo sėdėjimo prie kompo,tai nuo gulejimo.O man tai jaučiu irgi problema[kaip sakoma,sava didziausia:].dirbu fizinį darbą.kolegė buvo atostogose,krūvis padidėjo,tai dabar naktimis taip tirpsta rankų pirštai-net iki skausmo.Po kelis kartus per naktį.Dabar kolegė grįzo,tai manau,gal praeis.Jei ne,tai ir man reiks eit pas gydytoją?Čia tiek ligų prisiskaičiau.Ačiū uz pasidalinimą patirtimi.

  AtsakytiPanaikinti
 37. Anonimiškaskovo 23, 2011

  Sveiki,man irgi tirpsta kaires rankos du pirstai,bet tik tada kai miegu,jokiu skausmu kolkas nejauciu.Gal tai galetu buti tiesiog nugulejimas?Turiu noutbuka,tad sedziu prie jo lovoje ir alkunes nesiliecia niekur.Gal ir man patartumet eit pas gydytoja?

  AtsakytiPanaikinti
 38. Na tikrai aš joks medikas ir negaliu patarinėti ką daryt. Mano galva, jeigu jau kamuoja mintys apie kažką negero, tai geriau jau eiti ir pasitikrinti :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 39. Sveiki,as cia kai prisiskaiciau man net baisu pasidare :( blyn,va siandien man jau kelias valandas nutirpes kaires rankos mazasis pirstukas ir siek tiek delno. Skaitau ir vos ne iki asaru... Siuo metu esu Svedijoje ir stai beda viena po kitos nevaiksto. Esu nescia,pasigavau slapimo pusles uzdegima,o dabar ir pirstas nutirpes.

  AtsakytiPanaikinti
 40. Padekit man. O gal butu galima bent kokiais mociuciu patarimais zolelemis r kokiais kompresais tai issigydyti??? Prasau. Nes dabar laukiam kol firma per kuria cia Svedijoje dirbam atsius mums europine medicine kortele.

  AtsakytiPanaikinti
 41. Miglez, svarbiausia nepanikuoti. Tavo atveju tikriausiai nieko baisau nėra :)

  AtsakytiPanaikinti
 42. Sveiki. Pradejau dirbti sedima darba ir va man tas pats. Tik, kad desnes rankos apatiniai pristai aptirpe ir truputis delno. Ka siulot man daryti? Labai nervina tas diskomfortas. Kur man butu geriau kreiptis?

  AtsakytiPanaikinti
 43. Anonimiškasgruodžio 05, 2011

  man ir nutirpo pirstas,bet daug mezgu,gal nuo to?

  AtsakytiPanaikinti
 44. man kai nakti su skausmu tirpsta pirstai,pries einant miegoti dedu slapimo kompresa ir praeina

  AtsakytiPanaikinti
 45. Man jau savaitę nutirpę kairės rankos mažasis ir bevardis pirštai bei delno apačia ties šiais pirštais. Variantas, kad nuo kompo netinka, kairė ranka visada laisva. Masažuojant nutirpusę ranką, riešą, alkūnę ar petį niekas nesikeičia. Šiandien pirmą kartą buvau pas masažistę sprando ir nugaros masažą darė, tai po to dar labiau nutirpę. Bandysiu dar savaitę pavaikščiot į masažus gal padės. Vaistų net nesiruošiu gerti. Gydysiu mankštom, masažais, kompresais, tik nežinau kur juos dėti:), jei nepadės reiks eiti pas neurologą. Niekas konkrečiai neparašo kur buvo problema ir kaip pasigydė. Būtų įdomu.Jei pavyks pasigydyt parašysiu. Ir dar įdomus pastebėjimas, kad visiems tirpsta kairės rankos pirštai kažkodėl.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Po dviejų savaičių sprando ir stuburo masažų bevardžio piršto tirpimas beveik dingo, bet mažasis vis dar nutirpęs.

   Panaikinti
 46. Anonimiškaskovo 10, 2012

  man tirpsta desines rankos du mazieji pirstai.

  AtsakytiPanaikinti
 47. Anonimiškaskovo 10, 2012

  man analogiska problema kaip ir autoriaus,zodziu pradirbau para prie pc(mano darbas tox)ir jau savaite kaip nutirpe kaires rankos du paskutiniai pirstai,dedu kompresus ant alkunes labai gerai jauciu sujautrejusi nerva alkuneje,isgeriu po tablete diklofenaco,pagerejimo nesijaucia,siektiek baisoka jau darosi

  AtsakytiPanaikinti
 48. Anonimiškaskovo 19, 2012

  Man ir diagnozavo alkunes nervo uzdegima. Sake reiks operuoti. Labai nenoriu. Gal kokie jogos pratimai padetu?

  AtsakytiPanaikinti
 49. Sveiki,mano taipogi analogiška problema,galima sakyti paromis sedėdavau prie pc ir mėgdavau kairę rankę padėti ant stalo krašto arba laikyti panašioje pozoje kaip pavaizduota nuotraukoje viršuje.Rezultatas-jau apie 2 metai kaip užtirpę mažasis ir šalia pirštai,pas gydytojus nesikreipiau.Kažin ar dar galima kaip nors panaikinti tą užtirpimą?

  AtsakytiPanaikinti
 50. Anonimiškasliepos 16, 2012

  labas man ir db.tie du pirstu galiukai uztirpe jau 3 sawaites

  AtsakytiPanaikinti
 51. Sveiki, prieš porą metų ieškodama priežasčių, dėl ko man tirspta kairės rankos du pirštai ir dalis delno, atradau Dariaus straipsnelį. Aišku, mano diagnozė buvo ta pati , nes su stuburu neturiu jokių problemų - alkūninio nervo uždegimas, netgi gydytojai pasakė, kad nervas sutrintas... Dirbu kompu jau apie 20 metų, o dar mėgstu vairuodama pasidėti kairę ranką ant automobilio durelių porankio - juk taip patogiau, o kiekvienas krestelėjimas- stukt per alkūnę. Taigi tas tirpimas labai greitai virto tiesioginiu skausmu. Paskaičiusi , kad gresia operacija, kreipiausi į gerą draugą, kuris tuo metu buvo ką tik atsivežęs iš Rusijos įrangą gydymui fototerapija. Galit tikėti, galit - ne - 7 seansai padėjo atstatyti nervą, t.y. davė impulsą gyti.Tas gydymas man , kaip kosmosas, aprašyti nežinau kaip, sustato sensorius aplink nervą ir paleidžia milimetrines bangas ar kažką panašaus. Nieko nejauti, tik guli koki 20min. Skamba gal kiek keistai - nanotechnologijos, bet kas juokingiausia - padeda. Jokių vaistų , jokių masažų. Jau praėjo 2 metai , pirštai netirpsta, bet jaučiu, kad vis turiu saugoti alkūnę, net nuo šalčio ir pertempimo, bet skausmo nėra , tirpimo taip pat. Taigi, kas gyvenat Kaune - privačioje klinikoje FAMA BONA ieškoti reikia Igorio. Fototerapija gydoma labai daug ligų, pas mane jau namuose vaistų beveik nėra, nes iš karto lekiam į kliniką - gydytis "šviesytėmis" - gripą, sinusitą, herpesą ir t.t. Diduma gydytojų šių metodų nepripažįsta , nors net dažniausiai nežino jų, o Rusijoje jis labai plačiai taikomas ir reanimobiliuose , ir Prezidentinėje ligoninėje. Pas mus ko gero niekada nepripažins - nes ką, kitaip veiktų farmacininkai ir chirurgai? Čia ne reklama, tik noriu pasidalinti patirtimi, nes, jei nebūčiau radusi Dariaus straipsnio, būčiau tikrai nežinia ko ieškojusi. O žinodama priežastį - štai Jums gydymas. Ačiū Dariui, kad jis nepatingėjo aprašyti savo patirties. Pagarbiai Sigita

  AtsakytiPanaikinti
 52. Anonimiškasgegužės 16, 2013

  sveiki man taipat tirpsta 2 paskutiniai kaires rankos pirsciukai,bet nepastoviai,ar gali buti tai nuo sporto?

  AtsakytiPanaikinti
 53. Sveiki,man pusė metų kaip nutirpęs mažasis kairės rankos pirštas.pasidariau viso stuburo magnetinį rezonansą,nors šeimos gydytoja, o ir neurologas sakė, kad viskas aišku-tai nuo stuburo.Nepadėjo jokios mankštos,jokios rebilitologo skirtos procedūros.Galų gale,traumatologas įtarė riešo ar alkūninio nervo patologiją.Atlikus ENMG tyrimą,duomenų operacijai nepakanka.Dabar siūlo važiuoti į Vilnių ar Kauną atlikti MKT dėl išsamesnės info.Gal kas galite parekomenduoti Kaune rimtesnį specialistą,kur galėčiau kreiptis.Iš anksto dėkoju,kaip klostysis mano gydymasis,informuosiu,jei kam įdomu.

  AtsakytiPanaikinti
 54. Sveiki. Jau trys dienos kaip nutirpę du mažieji kairės plaštakos piršteliai ir kairės pusės plaštakos sritis. Su kiekviena diena juntamai didėja nutirpimo lygis. Vakar nusprendžiau pasiskaityti, kas apie šiuos simtomus yra rašoma internete. Na, ir tenka prisipažinti, kad nuotaikos neoptimistinės. Taip, dirbu darbą prie kompiuterio (apie 6 mėnesius po 8-9 valandas per parą), labai mėgstu piešti ir braižyti, todėl per dieną apie 10-12 valandų mano alkūnė trinasi į kietą paviršių. Taip pat mėgstu sėdėti pasirėmes ranka galvą. Visgi, nepasakyčiau, kad nejudu. Vairuodamas mėgstu pasidėti ranką ant porankio arba durelių palangės. Miegu irgi ant labai nepatogios lovos, dažnai prispaudžiu ranką. Jokių rimtų sutrikimų dėl stuburo neturėjau, 8 metus sportavau. Turiu šiokią tokią patologiją dėl širdies, dažniausiai būna padidėjęs spaudimas, dėl ko dažnai atsiranda galvos skausmas. manau, kad šį savaitgalį keliausiu į ligoninę, kad galėčiau išsitirti. Keista, kad tiek daug problemu gali iškilti jaunam žmogui (man 22 metai). Tikiuosi pagalbos iš mamos, kuri taip pat medikė. Žiūrėsime, kame problema. Visgi, pagal sukeliančius požymius ir nutirpimo simptomus arčiausiai tiesos, mano galva, yra alkūnės nervo sindromas. Kol kas mamai gydytojai pasakė, kad pradžiai geriausias būdas yra masažas, nuolatinė ir periodiška mankšta, taip pat bus leidžiami vaistai. Mane užrašė pas neurologą, pas kurį apsilankysiu po pusantros savaitės. Iki tol bandysiu gydytis namų sąlygomis. Informuosiu, kaip su šiomis problemomis sekėsi kovoti.

  AtsakytiPanaikinti
 55. Tokia komentaru lavina tikrai padeda,pastarasias dvi valandas gal 3 tai prasidejo sedint prie kompiuterio,jeigu ryte problema nedinks teks kreiptis pas seimos gyditoja kaip ir pamaciau jus rekomenduojat :) Geriau nedvejoti saugoti save :)

  AtsakytiPanaikinti
 56. Ir man tos pačios bėdos, kaip ir jums visiems tirpsta rankos pirštai ir jau paskirta operacija 05.27d. Atlikus KMUK rankos nervų tyrimą paaiškėjo , kad alkūnės nervas užspaustas 60% ir gydytojas sako reikia skubiai operuoti, nes jau raumenys atrafojasi, bet aš bijau nežinau tiesiog ką ir daryti. Aš dirbu buhaltere 38m, o paskutiniuosius metus t.y.10m.pastoviai kompiuteriu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškasliepos 08, 2015

   Sveiki, kaip jums po operacijos. Manes laukia toks pats likimas.

   Panaikinti
 57. Sveiki, likimo broliai ir seses.Jau antra savaite,kai ir as ta "dziaugsma" turiu,bet man,pries kelis metus,buvo luzus ranka virs alkunes,gal,sakau,nuo to,kad neteisingai sugijo,ar dar koks biesas?

  AtsakytiPanaikinti