2008-06-28

,

Bauer saunariumas ir Bauer pardavėjų nekantrumas

Saunariumas
Šiandien Palangoje su šeimyna pirmą kartą gyvenime teko apsilankyti Bauer firmos reklaminiame pristatyme. Bauer atstovai mus "pakabino" Basanavičiaus gatvėje. Kadangi niekur neskubėjom ir nebuvo kas veikti nutarėm sudalyvauti. Man asmeniškai, kadangi esu prie reklamos, labiau nei pristatomi firmos produktai, rūpėjo pažiūrėti kaip pristatinėdami prekes elgiasi Bauer darbuotojai :)

Iš pristatyme dalyvavusio nedidelio žmonių būrio aš (37m.), mano žmona Edita (34m.) bei dukra Eglutė (13m.) ir sūnus Povilas (5m.) buvome jauniausi dalyviai. Kitų penkerių Bauer "pakabintų" dalyvių amžius buvo gerokai vyresnis. Surinkusios štai tokią mišrią kompaniją 2 Bauer darbuotojos pradėjo savo darbą.

Nedidelėje patalpoje buvome susodinti prie staliukų. Bauer darbuotojos maloniai pasiūlė kavos, arbatos, vyno, sulčių ir saldainių. Išsirinkome kas ko norėjo. Vaikai gavo spalvinimo knygutes su flomasteriais, sulčių ir lėkštę saldainių.

Pradžioje Bauer darbuotojos visų susirinkusių paklausė apie ką joms kalbėti - ką pristatinėti: indus, patalynę, čiužinius ar saunariumus? Dauguma pageidavo saunariumų. Darbuotojos susižvalgė - matėsi, kad jos buvo nepasiruošusios tokiai įvykių eigai. Gal dėl to, kad auditorija buvo ne labai "prie pinigų", ne "saunariuminė" ar dėl kitų priežasčių - nežinia, bet jos kažkaip sutriko. Pasimuisčiusios tarė, kad norint tinkamai pristatyti saunariumą iš dalyvių pusės reikalingas žmogus galintis pristatymo metu sėsti į saunariumo maišą. Kadangi visų žvilgsniai nukrypo į mane - sėdau aš.

Pojūčiams kuriuos patyriau sėdėdamas saunariumo "maiše" ir vėliau po 25 min. iš jo išlipęs apibūdinti galiu rinkti tik teigiamas emocijas ir savijautą apibūdinančius žodžius. NUOSTABU, NUOSTABU, NUOSTABU. Kitų žodžių negaliu parinkti. Po procedūros kuri kaip minėjau truko 25 min. (būvimo saunariume laiką kiekvienas žmogus gali pasirinkti individualiai) jaučiausi kaip po geros pirties - lengvas, atsipalaidavęs ir su šviesesne galva. Žodžiu poveikis labai patiko.


Prakaitas išmušė konkrečiai. Varvėjo visas kūnas. Nors galva buvo išorėje jai taip pat teko paprakaituoti. Tarp kito dėl to, kad galva kyšo išorėje, o ne tarp garų ir karščio, kaip tradicinėje pirtyje jaučiausi puikiai. Budama išorėje galva neapkraunama. Gali laisvai kvėpuoti ir nereikia savęs prievartauti laukiant kol iššoks pirmieji prakaito lašai.

Žodžiu saunariumu likau sužavėtas. Kaina iš principo irgi įkandama: apie 4000 Lt. Nepatiko tik renginuko pabaigoje Bauer darbuotojų spaudimas tuoj pat šią minutę užsisakyti šią, o vėliau nors kokią kitą Bauer parduodamą prekę. Neskaniai atrodė. Viso pristatymo metu tvirtai ir užtikrintai atrodžiusios Bauer darbuotojos pabaigoje rodė "nulūžimo" ženklus. Matėsi, kad jos nekontroliuoja situacijos ir vienintelis jų tikslas, bent vienam iš dalyvavusių prakišti, įsiūlyti prekę ir nesvarbu kokią.

Paklausė manęs kodėl aš nenoriu šią minutę pirkti. Atsakiau, kad pirkdamas bet kokį vertingesnį daiktą pirmoje eilėje internete pasidomiu ką apie jį rašo vartotojai. Sakau jūs gražiai pristatote prekes - toks Jūsų darbas. Bet geriausiai prekę apibudina tik ją įsigijusių vartotojų atsiliepimai. Pirmas įspūdis geras. Labai geras, pastudijuosiu atsiliepimus ir tik tada apsispresiu. Bauer atstovėm šis mano metodas nelabai patiko. Bandė tai nuslėpti, bet nelabai gavosi.

Žodžiu Bauer darbuotojų siūloma prekė patiko skiriu jai 10 balų iš 10. Na o štai pačiu pristatymu ypač jo pabaiga nusivyliau. Nereikia prievartauti žmogaus. Pristatėte, pademonstravote ir palikite žmogų ramybėje. Jeigu prekė gera ir žmogui reikalinga jis tikrai pas jus sugrįž, ne rytoj ar po savaitės, bet po mėnesio ar pusės metų tikrai sugrįž, tik būkit kantrūs ir išlaukit...

Papildyta 2010-05-02:
Ir štai, praėjus beveik dvejiems metams po čia aprašytos prezentacijos mes nusipirkome Saunariumą. Tiesa, jį įsigijome ne iš "Bauer" (nes labai jau jų kaina kandžiojosi), o iš kitos saunariumais prekiaujančios bendrovės, kurią Google pagalbos dėka aptikome internete. 
Įspūdžius apie įsigyta Saunariumą, skaitykite ir žiūrėkite (video) naujame įraše: Infrasauna - Saunariumas. Įspūdžiai įsigijus

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

48 komentarai :

 1. na didelį pliusą jie vistiek užsidirbo. gavo gerą atsiliepimą apie prekę, ko pasekoje kiti besidomintys bus linkę ją užsisakyti.
  o man buvo įdomu pasiskaityti apie daiktą, apie kurį nė nebuvau girdėjusi. dėkui.

  AtsakytiPanaikinti
 2. jauciau toki pat spaudima, bet pats isbandziau ta pirti ir pagalvojau tikrai o ko laukt jei nenusipirksiu dabar taj galiu nenusipirkti niekada.Esame juk Lietuviai pinigu visada bus maza nenusipirksiu siandien pirties rytoj pirksiu televizoriu. Tai va nusipirkau ir esu be galo patenkintas jai jau 2 metai, o as kaitinuosi i savaite po 2 kartus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. jokio spaudimo nejauciau,pirkau Snoro lizingu,net nejutau,kaip issimokejau(per greitai).megaujuosi kasdien...laukiu finalinio zaidimo vasario men.labai reikia automobilio!!!o i Turkija ruosiuosi kovo men.pabegsiu nuo murzinos ziemos! EDITA-ALINA

  AtsakytiPanaikinti
 4. Eiline aukasausio 01, 2009

  Na man taipat pasiseke ejau Palangoj su saviske Basanaviciaus gatve pristojo vyrukas pasiule nachaliavai pavalgyti atsigerti tereikes biskuti pasedeti ir paklausyti ju pasaku uzejus pamaciau dvi poras prisedom pradzioj dave vyno po stikla ir prasidejo pradzioj grazu o poto spaudimas pirkti ju puodu komplekta uz 3500 lt maniske neislaike spaudimo ir pasirase ojie taip ir nepavaisino kaip zadejo o kam teko moketi uz puodus gi man taip kad nepatariu niekam dalyvauti tokiose renginukuose jie tik sneka graziai zada masinas keliones dovanu o finale uz tokia sumele galima neblogai pakeliauti

  AtsakytiPanaikinti
 5. Paieskokit pries pirkdami!! Geras daiktas tas saunariumas jei nera kitos galimybes pirciai. Nusipirkom ir mes per pirma pristatyma is bauer pries geru puse metu, tik va poto aiskeja, kad atsiranda pigiau.:( Apie tas kur 250-300$ kainuoja, tai nieko negaliu pasakyti, bet ir lietuvoje jau yra kas zymiai pigiau pardavineja ir tikrai geros kokybes ir net su papildoma iranga. www.saunariumas.lt Pazistu kas pirko ir sako patenkinti. Nevarau reklamos tik patariu pasidometi ir pasiieskoti geriausio varianto.. Sekmes!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškasspalio 06, 2012

   Zmones! Jai jus perkate bet ka ir neaisku is kur, todel ir taip rasote. Jus susipazinkite su preke ir suprasite skirtuma, kur jus sildys paprastas sildytuvas, ir kur infraraudonieji spinduliai. Patikekit tikrai yra didelis skirtumas.

   Panaikinti
 6. Anonimiškasgegužės 14, 2009

  OI! zinau ka reiskia pabuti vakarelyje, taip viskas grazu, smagu ir ta pirtis labai patiko is karto vakarelyje nepirkau, grizau pasiieskojau internete, radau normalia firma kur (DALIUS) jau minejo ir nusipirkau tuo paciu lizingu ir be pabrangimo, naudojuosi patenkinta. Visiems kas galvoja apie saunariuma tikrai geras daiktas!!!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Skupas moka du kartus! Cia tas pats kaip firmini laikrodi pirkti gatveje.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškasliepos 28, 2009

  Man taip pat panašiai buvo kaip čia rašėte.Labai patiko tas saunariumas,bet jau tas įkyrus tiesiog išprievartavimas buvo ir mums.Esu nusivylusi,kad taip įbrukamas geras daiktas.Dabar esu suabejojiusi pirkti,ar ne.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Bauer saunariumai patys geriausi ir reikia isigyti kai pasiulo, gal kitos progos nebus. Aplamai visos Bauer prekes super.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Visi saunariumai skiriasi. Visa jų esmė yra spinduliuotuvai ( kas įeina į kolonėlių sudėtį ), taip pat bangos ilgis ir sertifikatai. Palyginti galima , kad ir televizorius.....iš pažiūros " dėžutės " vienodos...., o kainos skirtingos. Na čia jau mums rinktis kokio norime ?

  AtsakytiPanaikinti
 11. kaip tik dabar ir galvoju ką pirkt-ar naują kiniečių gamybos už 2150, ar truputį naudotą Bauer už 2000? Dėl to, kad man reikia jos abejonių nėra.Reikia ir labai, nes dažnai naudojuos pas draugę, nors ir namuos turiu rusišką ir lankausi baseine suomiškoj ir turkiškoj.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Rima, nesuprantu Jūsų. Jeigu Jūs namuose turite pirtį, kuriems galams Jums dar reikia saunariumo?

  Kaip suprantu saunariumai skirti tiems kas neturi galimybių įsirengti normalios pirties.

  AtsakytiPanaikinti
 13. firmų iš tolimųjų rytų perka viską tik tiesiog jų logotipus darbštūs rytiečiai uždeda pagal užsakymą. Sužinotumėt kiek garsių firmų jūsų įsigytų daiktų yra pagaminti kinijoje ar taivanyje, nustebtumėte. Čia Lietuvoj mitas, kad kinija, tai blogai. Rytiečiai gali ir labai kokybiškai pagaminti. Kad ir Bauer firma už savo daiktus nežmoniškus pinigus ima, o kodėl? Todėl, kad krūvai žmonių reikia algas mokėti, ofisus išlaikyti, patiklius klientus vynu pagirdyti, prizus leisti laimėti ir dar turi likti pagrindiniams Bauer dėdėms ar tetoms vokietijoje į kišenę. Jie viską siūlo, dovanoja, vaišina.:) Niekas nieko už dyką neduoda, tai verslo sieniančios organizacijos. Supraskite, mieli tautiečiai. bus tęsinys..

  AtsakytiPanaikinti
 14. ..tęsinys.. Tik va mūsų paprasti žmogeliai tiki, kad ten kažkas nežemiško tuose daiktuose. Vat ir gaunasi sumos nežinia už ką. Yra ir fledų ir puodų dvigubai ar trigubai pigesnių ir tokios pat kokybės ir sąvybių. Galbūt, kad tas pats ir su šia pirtele apie kurią diskutuojate. Reikia žiūrėti iš esmės ar pigesnis daiktas yra kokybiškas ar suteikiama garantija, kas jį pardavinėja. Pasakos yra tai, kad kiti puodai to nedaro, ką daro jų siūlomi, ar pirtys nespinduliuoja ar kitaip nebanguoja ar dar kažko nedaro. Jei daiktas kokybiškas, bet pigesnis, tai nereiškia, kad jis blogesnis, tiesiog jus ant mažiau iždūrė. Man asmeniškai pikta, kad esant tokiai situacijai lietuvoje vyksta toks lupikavimas.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Anonimiškasspalio 30, 2009

  Nepavydekit Sauliau ir neskaiciuokit svetimu pinigu..

  AtsakytiPanaikinti
 16. Pritariu p. Sauliui

  AtsakytiPanaikinti
 17. mes taipat jauteme dideli spaudima,jau tik paklause koks daiktas domina iskarto pradejo pildyti,bet mes ji isigijome,seip geras daigtas

  AtsakytiPanaikinti
 18. Anonimiškassausio 16, 2010

  Gal cia uzsuks zmogus, kuris noretu Bauer saunariuma isigyti is manes? Juo labai esu patenkinta, pirkau, kai gyvenau provincijoje, o dabar, gyvendama Vilniuje, neturiu kur pastatyti... Tai ir stovi supakuotas, issileidziame tik sunegalave...
  Parduociau ne uz 4000, bet jau su zenklia nuolaida, ir dar galetume tartis apie mokejima dalimis.
  Jei susidomejote, parasykite man : ledivi@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 19. Anonimiškassausio 25, 2010

  o kokia kaina prasot

  AtsakytiPanaikinti
 20. Mano mama taip pat pries 2 savaites Bauer firmos pristatyme pirko saunariuma uz 3500lt.Firmos atstove ikalbinejo pirkti iskart,kadangi kita diena,sake,kaina bus kita.Kadangi mama serga hipertonija,itikinejo,kad tai labai pades.Isbandzius sauna namie(15min),mama pasijuto tik blogiau.Paskambinus i firma ir pasiteiravus ar galima grazinti atgal,pasake,kad atgal nepriims.
  Dar pora zodziu apie ju "nemokamas" keliones.Saunos pristatyme mama Bauer momentinej loterijoj islose kelione i Malta savaitei.Firma apmoka tik viesbucio kambari ir pusrycius(kas ,beje,dazniausiai ir taip iskaitoma i kambario kaina)+1 ekskursija.Pats turi susimoketi uz lektuvo bilieta+200lt admin.mokestis+290lt vakariene(kas kai kuriais atvejais taip pat iskaiciuojama i kambario kaina).Taip kad finale,"nemokamos" keliones kaina gaunasi beveik ta pati,kas vykti is bet kurios kelioniu agenturos.

  AtsakytiPanaikinti
 21. Man taip pat teko susidurti su Bauer darbuotoju spaudimu isigyjant Saunariuma. Mums teige, kad galima su atidejimu iki Gruodzio men(9 men.) isigyti sia preke ir jei veliau apsigalvosim, tai galesim susigrazinti inesta pradini inasa 340Lt. Klausem pora kartu ar tikrai bus galima apsigalvojus atsiimti pinigus ir mus patikino, kad reiks tik parasyti prasyma ir greitai pinigai bus pervesti i saskaita.Patikejom ir pasirasem sutarti. Taciau, kai isauso ta diena (po 3 men.) mes apsisprendeme neimti saunariomo ir panorom atgauti inestus pinigus, paskambinme darbuotojai kuri surase sutarti ir pasiteiravome kaip galima tai atlikti, ji mums pasiule siusti reg. laiska i bauer su prasymu, taip ir padarem. Deja registruoto laisko Bauer negavo.....Nuvykom i vieta ir parasem prasyma ten, sake, kad paskambintume kita sav. ir jie pasakys ka nusprende. Paskambinus po savaites (kaip buvo sutarta), skambuti peradresavo pavaduotojai, kuri siaip ne taip rado prasyma (is jos zodziu buvo akivaizdu, kad ji to prasymo net nebuvo pasiemusi i rankas), pasake, kad vyksta konsultacijos su juristais, nes sis prasymas turejo buti pateiktas per 14 d. (ko tikrai nepasake, sutarti surasinejusi moteris, nors del pinigu grazinimo jos buvo klausta kelis kartus). Man pavaduotoja pasake, kad jie po sav. su manimi susisieks ir duos atsakyma. Spekit ar gavau atsakyma po savaites, kaip zadejo Bauer imones PAVADUOTOJA? Aisku, kad ne, nes paskambinus i Bauer sekretore pasake, kad ta PAVADUOTOJA su direktorium isvyko i komandiruote ir griz tik po sav.
  Taigi mielieji Bauer pinigus paima greitai, preke pristato su atidejimu, taciau jei tu atsisakai nepristatyto Saunariumo, tau pinigu (kaip buvo tartasi) niekas neskuba grazinti.

  AtsakytiPanaikinti
 22. Laba diena,
  Dariau, noriu atsakyti i tavo komentara....saunariumas tavo mamai turi padeti , jei ji jame kaitinsis ne 15 min. , o i diena kokius du kartus po 5 min.....tai bus kaip kraujagysliu manksta...buvimas saunariume apie 20 min. atitinka nuo 10 iki 15 km. begimo......hipertonikui tai labai ilga distancija....Jei zmogus teisingai naudojasi sia pirtimi - jis turi puikius rezultatus. Labai atsiprasau uz nekompetetingus konsultantus. Jei kam iskils klausimu del naudojimosi saunariumu - klauskite. As pasistengsiu atsakyti i jusu klausimus.Tai labai puikus dalykas...tik pries naudojantis juo ,reikia tureti daugiau informacijos...ir pagrindine taisykle jusu motinai : kaitintis tik labai trumpai ir gerti daug vandens...kraujospudis reguliuojasi naturaliu budu, kraujagysles susyla, kraujas taip pat ir prasiplecia naturaliu budu, vadinasi ...- tablete tuo momentu nebus reikalinga.

  AtsakytiPanaikinti
 23. Anonimiškasliepos 09, 2010

  p. Daiva Bauer darbuotoja, tai labai šališka. Nieko asmeniška jums, Daiva, bet kiek teko man ir mano pažįstamiems susidurti su Bauer, tai žmonių mulkinimas.

  AtsakytiPanaikinti
 24. Anonimiškasliepos 29, 2010

  Toks saunariumas dabar kainuoja:1612lt. Gal paaiskinsite, kodel taip ?

  AtsakytiPanaikinti
 25. turiu bauer puodus, mokejau beveik 5000Lt,vyras po šia diena manes nesupranta, na tik kelione nebloga i turkija teko, taciau ir ten buvo čiokiu tokiu nesklandumu reikėjo susimokėt 2800Lt už du asmenis ir dar įsidėt pinigėlių reikia, tai viskas kartu su puodais atsėjo apie 10000Lt. Na be puodų būtų pigiau aišku, o puodai tai tikrai nestebūklas.

  AtsakytiPanaikinti
 26. Konkurencijos taryba dar rugsėjo 9 dieną pranešė, jog ji klaidinančia reklama pripažino UAB „Bauer International“ nuo 2005 m. iki 2009 m. gruodžio 17 d. internetu skleistos reklamosteiginius apie nešiojamos infraraudonųjų spindulių saunos – saunariumo savybes. Daugiau apie tai alite paskaityti http://dainius.org/?p=4491

  AtsakytiPanaikinti
 27. Anonimiškasrugsėjo 30, 2010

  Aš asmeniškai esu tikrai labai patenkinta Bauer firmos patalyne. Aišku, vilnonių patalų yra ir už ženkliai mažesnę kainą, bet mane labiau domina gera kokybė.
  Ir kelionėmis esam patenkinti. Važiavome kompanija 3 šeimos. Keliavome po Turkiją. Dabar vėl ruošiamės.
  Manau tiesiog yra žmonių kuriems visada visur yra blogai. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 28. Anonimiškasspalio 18, 2010

  jie paprasciausi melagiai,pazada,bet neduoda.paima pradini inasa,o paskui neduoda lizingas,ir pradinio inaso negrazina,o kai skambini,pasakai pavarde,tai net rageli numeta.GEDA, dar reklamuojasi .

  AtsakytiPanaikinti
 29. Anonimiškasgruodžio 21, 2010

  uzsisakiau saunariuma,bet dar moket nepradejau .svarstau.3000.tipo akcija.iki gruodzio31.gal ir nieko daiktas,bet ar butinas?

  AtsakytiPanaikinti
 30. Daiktas geras, bet 3000 kaina per didele.
  Rekomenduoju pažiūrėti čia - kaina beveik per pus pigiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 31. Anonimiškassausio 14, 2011

  Saunariumą turime jau 4 metai. Vyras buvo Šventojoje, sanatorijoje, po išsėtinės sklerozės paūmėjimo. Skęstantis ir už šiaudo griebiasi, todėl labai šlykštu, kad tuo labai sėkmingai pasinaudojo Bauer firmos atstovė. Taigi ir įsigijome daiktą, kuriuo, kaip sužinojome iš Kauno neurologų, vyrui naudotis visiškai negalima. Manau, jog gydymosi įstaigose tokia reklama turėtų būti uždrausta.

  AtsakytiPanaikinti
 32. Anonimiškassausio 28, 2011

  Naudoju Bauer firmos ciuzini ir patalyne jau 5 metus nuostabus dalykas turintiems problemu su stuburu

  AtsakytiPanaikinti
 33. p.Daivai jūs gerbiamoji neturėdama medicinio išsilavinimo savo rekomendacijas pasilaikykite sau!!! Juk jums nežinoma, kokio krūvio reikia ir kokios būklės tos moters širdis!!!Hipertonikams tai tolygu insultui arba infarktui!!!! Ir tamsta Bauer konsultanė privalo žinoti, kad turint Hiprtonijos ligą (t.y. aukšto spaudimo liga liaudiškai) kaitinti savo kūną saunariume NEREKOMENDUOJAMA!!!! Ir nereikia čia skelbti mito, kad įsisenėjusias kraujagysles išmankštinsite, tą saunariune turite pradėti daryti dar nesergant hipertonija, t.y. mankštinti jas nuo 25-35 m. dar atsižvelgaint į artimųjų ligą ir taip užkirsti kelią!!!! Viskam savas laikas!(Liet.liaudies priežodis)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškasspalio 06, 2012

   gaila, kad nezinote, bet saunariumas nekaitina kuno, o tik sildo

   Panaikinti
 34. p.anonimui 28.01.2011 18:31
  Jeigu jūs turite rimtų problemų su stuburu,jokia Bauer ar kitokia vilnoninė patalynė teikianti šildomąjį poveikį nepadės!!! Vadinasi jūs esate sveikas jei užtenka vilnos šildomojo ir masažuojančio efekto,savo raumenis išvarginate ir pertempiate!!!Esant rimtiems susirgimams teisingą gydymą gali skirti tik specialistas!!! Ir dar kartą sakau tik ne pelno siekenčios organizacijos jums padės susigrąžinti savo sveikatą taip tuštindamos jūsų kišenias bei statydamos sau pilis!!!!
  p.s. Todėl nepykime ant tų konsultantų kurie primygtinai mums siūlo įsigyti kažką tai, nes jie taip pat įsukti į pelno darymo pinkles!!!
  Siūloma prekė nėra brangi!!!(Liet.liaudies patarlė)

  AtsakytiPanaikinti
 35. na taip vaidibininkams reiketu automatus isduoti butu lengviau zmones prikalbint

  AtsakytiPanaikinti
 36. Anonimiškasgruodžio 18, 2011

  kadangi isirengeme tikra pirti, tai Bauerio lieka nenaudojama. parduodame, 1000lt.
  8 678 43431, KAunas

  AtsakytiPanaikinti
 37. Mielieji žmonės, jeigu turite silpnybę pirkti visokius nereikalingus daigtus ir už didele sumą, tai geriau nerizikuokit ir neikit į tokį pristatymą, nes tikrai įbruks ką nors visiškai nereikalinga. Viena pažystama nuejo ir susigunge, nusipirko saunariumą. Tačiau ju turi nuosavą normalią pirtį. Tai tas saunariumas taip ir stovi supakuotas dezeje. Vadybininkai tikrai moka įsiūlyti. Toks jū darbas. Esu dirbus panašaus pobūdžio firmoje ir galiu pasakyti, kad to saunariumo savikaina gali būti 10-20 kartų mažesnė, nei kaina, kurią moka žmogus. Įsivaizduojat kiek jie uždirba iš patiklių žmonių!!! O ypač juokingai atrodo ubagai, kurie ima tokias pirtis lizingu. Taip, geriau busiu nepavalgęs, bet turėsiu saunariuma :)) ot kvailiai.

  AtsakytiPanaikinti
 38. Anonimiškasbirželio 28, 2012

  Sveiki,

  turime Bauer saunariuma, kurio dabar nebenaudojame. Gal kas susidomejo? Del kainos susitarsime, Nijole 8-684-70067

  AtsakytiPanaikinti
 39. Anonimiškasliepos 14, 2012

  turkijoj su Bauer buvom pries 3 metus:labai gerai organizuota, iskaityta daug ekskursiju:tekstiles g-kla, vyno degustacija, aukso centras, odos gaminiu fabrikas,viskas is akmens(cia gal ir komercines ekskursijos, bet visai idomu uz dyka),o pamukale -tai kazkas nerealaus(irgi iskaiciuota.)siaip i pamukale vienam asmeniui kainuoja kazkur 250lt.mes papildomai primokejom uz pietus ir vakariene po 50lt asmeniui.visos nakvynes 5 zvaigzduciu viesbuciuose.tokios keliones paprastai kainuoja apie 3000 kelioniu agenturose, o mes mokejom jei neapsirinku, apie 1700 su 3kartais maitinimo, ekskursijomis ir prabangiais viesbuciais.dabar zadam vel keliaut.siulau ir kitiems.

  AtsakytiPanaikinti
 40. Anonimiškasspalio 13, 2014

  Siga
  Nezinau, is kur istraukta firma BAUER, ZEPTER...Mano nuomone ju isvis nera, jos neegzistuoja.Tai tik platinimo firma, ne gamintojas.Sveiku protu pagalvokit, kaip viena firma gali gaminti viska, tai puodai, sulciaspaudes, patalynes, lygintuvai ir dar daug daug prekiu.Kur tai girdeta.Puodai gamina mi italijoje, nes ten atseit pigiau pagaminti...Pilnas internetas puodu po kelis simtus litu, pagamintu is metalo chromas 18-10.Sutinku kad bauer ar zepter firmai uzdeti ju zenkla, reikia papildomai moketi, gaunasi brangesni puodai ar kitos prekes, Tai tik isgalvotas akiu dumimas, pardavejai specialiai apmokomi apgaudineti pirkejus, isiulyti, Per mokymus sako, kal, nepaleisk, kol zmogus neatsigavo ir neapsigalvojo, antryt, kad ir keiks, bus po laiko.Kai kviecia i pristatyma tai atseit ateikit prizo atsiimt...na imeta kam kelione, kam koki nieknieki, net ten ta momentine loterija yra akiu muilinimas, pardavejai zino kokiu ir kiek bilietu ideti, kad tas keliones islosia, tai nereiskia, kad laimejai, o kad apgavo, kad ta kelione neverta, kad pats ta likusia dali susimokesi, nieko nelaimejai, brangiai gausis

  AtsakytiPanaikinti
 41. BAUER firmoj dirba abgavikai

  AtsakytiPanaikinti
 42. isiulo brangiai kainuojačia preke pervedi pradini inaša 219 euru preke neatveža,pinigu negražina.ju derektorius atostogauja,vadibininke apskritai nekalba,čia pasirodo ne jos darbas pinigus gražinti.o tik jos gauti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškasrugsėjo 22, 2015

   Esu viena iš daugelio reklamos aukų. Iš Bauer nusipirkusi beveik viską, jau jie tai išmokyti, kaip įbrukti daiktą. Pristato labai greit. Niekada nepalieku pradinio įnašo, jei dar nežinau, ar noriu pirkti. Suprantu, kad moku daug brangiau, tačiau visais pirkiniais esu patenkinta.Pirtimi naudojuos rudenį-žiemą-pavasarį, kai noriu sušilti, arba negaliu užmigti (pasėdžiu kokias 15 min ir vos lovą pasiekiu, tuoj užmiegu). Pakaituoju sunkai, reiktų kelis kartus šildytis po kokias 5-10 min.

   Panaikinti
 43. Anonimiškasrugsėjo 13, 2015

  teko dalyvauti masažinio fotelio pristatnme .Buvom dvi pagyvenusios poros. Mane asmeniškai domono tik darbuotoju artistiškumas ,dantu užkalbinėjimas,o gal but kai kurios darbuotojos yra yvaldžiusios iR hipnoze.Jos suvokia tai kad jei klijanta nepavyks užkabinti tuojau ir dabar tai jis tikra to daikto nepirks vėliau ,nes pasidomės kad ta ppreke ar kelione galima įsigyti daug pigiau .Buvau nustebęs kai masažinį kręsla bendė ipišti pagyvenusiai porai ,kurie abudu buvo bę dantų. ....

  AtsakytiPanaikinti
 44. Anonimiškaskovo 21, 2016

  Kažkada,kai labai nebuvo darbų dirbau Bauerio agentūroj,tiesa labai trumpai. Na, po kursų, į savo pirmą pristatymą, pakviečiau savo sūnų su draugais, tada dar klierikai buvo.Viso žmonių buvo apie 20.Pradėjau nuo amžinybės,kurios visi taip trokštame, tai Bauerio puodai ir prilygsta tai amžinybei...ir taip toliau.Paskui sūnaus kursiokai sakė,kad taip įtikinamai kalbėjau,kad net jie vos nesusigundė pasirašyti sutartį.O iš viso pristatymo turėjom net 7 sutartis.Bet man buvo tiesą sakant gėda,nes žinojau,kiek iš ties tai kainuoja...daugiau ten nebedirbau.Kokius metus man vis paskambinėdavo vadybininkė viliodama darbui,girdama mano talentą įtikinėti.Negrįžau...

  AtsakytiPanaikinti