2008-06-08

,

Trakų viduramžių šventė 2008 - įspūdžiai po šventės

Trakų viduramžių šventė
Trakuose tokio masinio renginio dar neteko matyti. Būdamas trakiečiu nepraleidžiu praktiškai nė vieno didesnio renginio vykstančio Trakuose, todėl galiu drąsiai sakyti, kad Trakuose tokios šventės dar nebuvo. Ir tai ne mano vieno nuomonė.

Pirmą kartą miestelio istorijoje dvi šventės - Trakų miesto ir Trakų istorijos muziejaus Viduramžių šventė, - buvo apjungtos į vieną bendrą renginį - Trakų viduramžių šventę. Organizatorių eksperimentas pasitvirtino - miestelis, tiksliau jo senoji dalis, virto geromis emocijos ir atrakcijomis kunkuliuojančiu renginiu ne tik miestelio gyventojams, bet ir jo svečiams.

Jau nuo pat ryto Trakuose susidarė automobilių "kamščiai" - vietiniams, nesekantiems žiniasklaidos naujienų, tai ženklas, kad miestelyje kažkas vyksta. O vyko, tai vyko... Šventėje buvo: suvenyrų bei maisto ir kitų gražių daikčiukų kermošius (ale mini "kaziukas"), atrakcionai, pramogos vaikams ir suaugusiems, daug alaus, muzikos (tiek gyvos ir negyvos), riterių kovos, inscenizuotas specialiai renginiui pastatytos medinės pilies šturmas su degančiomis strėlėmis, masinėmis kautynėmis, pabūklų šūviais bei minios riksmais, daug skanaus maisto, gražių vasariškai nusiteikusių merginų (moterims - vaikinų) ir t.t. Žodžiu - cool!

Tikiuosi, tai taps gražia ir vis tobulėjančia tradicija. Žemiau akimirkos iš Trakų viduramžių šventės 2008 (daug foto nepadariau nes sėdo "akumas" - pss... tik nepagalvokit, kad mano, alaus daug
negėriau... :)

Trakų viduramžių šventė 2008

Trakų viduramžių šventė 2008

Trakų viduramžių šventė 2008

Trakų viduramžių šventė 2008

Trakų viduramžių šventė 2008

Trakų viduramžių šventė 2008

Trakų viduramžių šventė 2008

Foto: Pavaryk!

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą