2008-08-13

Pasiklydęs taikos balandis

Balandis prie lango

Labas drauguži, iš kur atklydai? Šiandien visą dieną ant palangės tupėjo baltas balandis. Vakare po darbų padariau keletą netikėto svečio nuotraukų. Vaikai pasakojo, kad balandis nuskrisdavo ir po kurio laiko vėl sugrįždavo ant palangės. Įdomu kas paukštį čia atviliojo?

Atidariau langą - paukštelis neišsigando. Galėjau tiesiog ranka paliesti, manau, kad nebūtų pabėgęs. Bet nenorėjau gąsdinti.

Balandis ant palangės

Įdomu ką tai galėtų reikšti - baltas balandis į svečius. Gal taiką? Bet, kad nesu su niekuo susipykęs. Turbūt sumaišė palangę.

Balandis

Man tik taip pagalvojus balandis nuskrido. Štai jau vakaras, praėjo ketvertas valandų, jo nėra. Turbūt nuskrido ten kur jo labiausiai reikia - gal į Gruziją...

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

6 komentarai :

 1. Jei balandis apie langus braižosi, - lauk žinios. Tik nežinau ar geros ar blogos. Tikėtina, kad pastarosios, kaip bebūtų gaila.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Netikiu nei prietarais, nei sapnais nei perbėgančiomis kelią juodomis katėmis.
  Išsigalvojimai.
  Tu čia Vaidotai nepranašauk blogų žinių, nes panašu, kad jeigu ir bus kokia bloga žinia tai ji greičiau bus atnešta ne balandžio, o tavo komentaro dėka :)
  Kita vertus kiekvienam atvejui puolam ieškoti sutapimų. Ir surandam, jeigu to patys norim, bet taip tik mums (kai kuriems) norisi, kad įvykis būtų sutapatintas su baltais balandžiais, juodomis katėmis ar kitomis fanaberijomis.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šiaip ir aš netikiu prietarais, bet kažkada jaunystėje perbėgus juodai katei kelią aš radau padorią pinigų (rublių) sumą, už kurią prisipirkau daug knygų ir dalyvavau knygų loterijoje už 25 kapeikas knygyne :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tai va, vadinasi juodos katės prietaras suveikė!.. Tik atbuline tvarka - į gerą pusę!

  O tu sakai prietarais netiki...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tai buvo seniai, gal 25 metus atgal... Dabar, kiek beeičiau per juodos katės (nors ir mano nudobtos) perbėgtą kelią, tiek ir nerandu :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dabar laikai pasikeitę - neveikia nei juodos kates, nei balti balandziai...veikia tik agitaciniai pazadai

  Ir aplamai cia kazkur i pievas nukeverzojom su tai prietarais :)

  Visai kaip Paksas su Lolašvili, ar kaip ten ją

  AtsakytiPanaikinti