2009-04-21

Pavaryk blogas gyvuoja jau du metus!


Dvi kojos

Na va, tik šiandien apsižiūrėjau, kad blogas gyvuoja jau du metus. Tiksliau 2 metus ir 9 dienas. Greitai bėga laikas...

O viskas prasidėjo dar gerokai prieš 2007 m. balandžio 12 d. kai internete pasirodė pirmasis Pavaryk įrašas.

Prieš porą metų žinojau, kad internete galima turėti savo "kampelį", bet galvojau, kad tai įkandama tik puslapių kūrimo reikalus išmanantiems internautams. Nebūdamas tokiu net nebandžiau domėtis. Nuosavas tinklaraštis tuo metu man atrodė kaip nepasiekiamas kosmosas... iki tol,.. kol benaršydamas po Google netyčiom "užsiroviau" ant Blogger pradžios puslapio, kuriame paprastai ir suprantamai buvo išdėstyti raginimai susikurti dienoraštį.

Tai mane ir užkabino. Kaip mažas vaikas, įnikęs į smėlio dėžę, valandų valandas, dienomis, vakarais, naktimis, laisvadieniais ir darbadieniais ryte rijau su tinklaraščiais, o vėliau ir puslapių kūrimų bei internetu susijusią informaciją.

Tuo metu, trisdešimt šešerių metų "diedui", kurio kartos didžioji dauguma atstovų internete bei kompiuteriuose nusimanė tik tiek, kad yra "Delfi", "Google", porno saitai bei "Shutdown" mygtukas, tai buvo didelis atradimas.

Kodėl tinklaraščiui parinkau būtent "Pavaryk!" pavadinimą? Todėl, kad pradžioje buvau nusprendęs rinkti ir publikuoti vien tik video vaizdelius kuriuos pasižiūrėjus norisi sušukti: "Na ir pavarė!". Ant daugiau tada netraukiau.

Vėliau, įgavęs drąsos, tiksliau nuleidęs pirmą garą, šalia vaizdelių pradėjau rašyti trumpus komentarus, kurie toliau darėsi vis ilgesni ir išsamesni.

Na, o pirmasis originalus įrašas, nepririštas prie jokio vaizdelio, kaip bebūtų keista, nors gal ir ne, buvo apie save.

Laikui bėgant originalių įrašų vis daugėjo ir daugėjo. Rašiau įvairiomis temomis: dalinausi kelionių įspūdžiais, sveikatos problemomis, reiškiau nuomonę apie sportą, kitataučius, piktinausi dėl betvarkės keliuose, nuklysdavau į pamąstymus apie laimę, dalinau buitinius bei populiarumo sulaukusius kulinarinius video patarimus. Galiausiai pradėjau rašyti apie politiką ir gyvenimo aktualijas bei savo šeimos nuotykius kol iš to ką pradėjau prieš du metus liko tik pavadinimas...

Štai tokia Pavaryk! istorija.

Kas bus rytoj nežinau, oi, ką aš čia - nežinau, juk šiandien pagal pačių išgalvotą receptą kartu su žmonele kepėm be galo skanias picas. Štai viena iš jų:

Pica


Nepatikėsit, bet skonis, kaip Čili picų arba dar skaniau :) Viską nupaveikslavau. Ir greitai pasidalinsiu su Jumis. Bus skanu!

Linkėjimai visiems Pavaryk! blogo skaitytojams, draugams ir artimiesiems. Iki!

Foto su kojomis šaltinis: www.sxc.hu

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

2 komentarai :

  1. sveikinimai!!! ir siunčiu dainą http://www.youtube.com/watch?v=j95qCtdpmlc

    AtsakytiPanaikinti
  2. prisiminimų audrą sukėlė... Ačiū

    AtsakytiPanaikinti