2009-05-21

, ,

Alli - pirmasis laisvai parduodamas vaistinėse nereceptinis vaistas svoriui mažinti

Alli

Šiandien vaistinėje į akis krito rėkianti reklama: "Padėkite sau atsikratyti 50% daugiau svorio". "Nieko sau" - pagalvojau - "nuo kada vaistinės pradėjo prekiauti Herbalife stiliaus vaistais?"

Alli vaistas
"Tik vakar atvežė" - sako vaistininkė. "Jo-ooo" - stebiuosi toliau -" ir kaina gera beveik 200 litų, kita vertus kam aktualu į kainą nežiūrės, vaistas juk patikimas, tikras, vaistinėse, o ne kur patvoriuose parduodamas".

Alli svetainėje skelbiama, kad tai vienintelis licencijuotas visoje Europos Sąjungoje (ES) nereceptinis vaistas. JAV taip pat.

Kiek įdomu šlamančių už licenciją ir galimybę legaliai prekiauti šiuo vaistu jo gamintojai "GlaxoSmithKline" į kišenę įkišo JAV ir Europos biurokratams?

Oi, įtariu, kad daug.... Turbūt visą Lietuvą per pora dieną už tuos pinigus iš krizės būtų galima išvesti arba pusė Afrikos pamaitinti.

Ok, neskaičiuokim svetimų pinigų, sugrįžkim prie Alli.

Kaip Jums atrodo ar gali nors vienas vaistas be Jūsų pastangų sumažinti Jūsų svorį? Jeigu manote, kad taip, tada meskit skaityt šį įrašą ir išvadinę jo autorių idiotu bėkit į vaistinę pirkti Alli.

Manantys kitaip man pritars, kad nėra ir niekada nebus vaisto savaime tirpinančio riebalus. Užmuškit nepatikėsiu, kad kažkokios stebuklingos kapsulės dėka alaus ir čipsų gerbėjui valandų valandas kiurksančiam prie teliko nieko neveikiant, nei iš šio, nei iš to imtų mažėti pilvas.

Manantiems panašiai kaip aš Alli atstovai pasakytų: "Mūsų vaistas nėra stebuklingas ir norint, kad jis padėtų atsikratyti svorio reikia įdėti savų pastangų: laikytis dietos ir aktyviai gyventi". Dieta ir fiziniai pratimai pasak Alli atstovų yra SVARBIOS svorio mažinimo programos SUDEDAMOSIOS DALYS.

Aš manau kitaip. Aš manau, kad dieta, tiksliau ne dieta, o sureguliuotas maistas, nepersivalgymas ir fiziniai pratimai yra patys SVARBIAUSI ir vieninteliai svorio mažinimo elementai ir jokie Alli, Herbalife ar kiti panašaus plauko preparatai čia nereikalingi. Na nebent tik kaip maisto papildai, bet jokiais būdais ne kaip pagrindiniai pagalbininkai padedantys atsikratyti 50% daugiau svorio.

Niekas kitas be mūsų pačių nenumes mums svorio, tik mes patys. Reikia tik labai, labai to panorėti, užsispirti ir pradėti.

Na, kas pirmas šiandien varo į sporto salę?

Paveiksliukų šaltiniai: calorielab.com, alli.lt

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

16 komentarų :

 1. Ehem... Geriau israstu alu nuo, kurio neaugtu pilvas:D O tie visi preparatai tai tik pinigams is lengvatikiu monint.
  Duodu ka nors (nereiksmingo) nukirst,kad si preparata (alli) reik vartot ne viena menesi ar net metus, kad butu kazkoks poveikis... Ar klistu?:D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip jie skelbia gydimo trukmė - iki 6 mėn. Jei per 12 sav. kūno masė nesumažėja, gali tekti gydimą nutraukti.

  Aišku, jeigu 12 sav. gersi tik Alli ir lauksi kol sumažės masė - nieko nebus, bet jeigu šalia Alli sureguliuosi mitybą ir sportuosi - rezultatas bus.

  Bet nafik tada tas Alli reikalingas? Nepersivalgant ir sportuojant svoris be jokių Alli savaime kris.

  AtsakytiPanaikinti
 3. nuo alaus pilvas neauga :) auga nuo užkandos.
  visokie preparatai kaipo tokie yra akių dūmimas ir pinigėlių švaistymas. teisingiausias būdas (ir išnaudotas) - mažinti porcijas, atsisakyti saldumynų ir derinti maistą + sportas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. alus skatina apetitą :))), amžius lėtina medžiagų apykaita :((( todėl ir gaunasi, kas "seniai" (sąlyginai tie kuriems virš 30 ) kone visi su pilvais :(((

  O keisčiausia (netgi sakyčiau graudu) šioje istorijoje tai, kad preparatais svoriui mesti (tiksliau - pinigams daryti!) pradėjo prekiauti vaistinėse...

  AtsakytiPanaikinti
 5. tai kad visada tokių būdavo. Pvz. obuolių acto kapsulių...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tai kurių velnių Alli skelbiasi, kad jie vienintelis licencijuotas vaistas Europoje, jeigu tokių kaip jie vaistinėse jau senai yra?

  AtsakytiPanaikinti
 7. na, gali būti niuansų, kad būtent vat tokios ir ne kitokios sudėties vaistas, ar t.t.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškasgegužės 23, 2009

  Kazkiek turetu padeti - jei ne pats preparatas, tai bent tikejimas juo :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškasgegužės 23, 2009

  Niu asmeniskai as gyvenu Prancuzijoe ir sitas vaistas jau labai kritikuojamas,nes vartojantis vaista zmogus begant laikui nebelaiko savo ismatu ir tustinasi kur papuola,be to sis vaistas turi buti vartojamas tik dideli virssvori turinciu zmoniu,nes kitaip jis kenkia sveikatai,kaip bebutu netikiu stebuklingais vaistais,nes pasekmes buna dazniausiaia liudnos jei ne tragiskos!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Va geriausia yra alaus dieta:D
  http://www.youtube.com/watch?v=hD3deQmyRHw

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ramunė ,Ignalinagegužės 05, 2010

  O "Reduktil" vaistais lieknėjimui taip pat anksčiau prekiavo vaistinese,dabar jau išėmė iš apyvartos,turbūt todėl kad pavojingas sveikatai.Man vietoj jų iškart pasiūlė ALLI,dar ju nebandžiau bet manau kad,net neverta leisti pinigėlių, vistiek nepadės...Greitai ir juos uždraus prekiauti vaistinėse.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonimiškasgegužės 19, 2010

  Pavyduoliu banda, viskas ten su juo gerai, o apie ismatas tai net juokas paeme, isgeriau men numeciau 5 kg ir jauciuos super, ir nereikia man jo men po men gerti. Ir apie ismatas tai mitas, nieko ten nesidaro..

  AtsakytiPanaikinti
 13. Anonimiškasbirželio 05, 2010

  REKS RYT PIRKT

  AtsakytiPanaikinti
 14. Anonimiškasliepos 28, 2010

  labukas.geriau alli tris men ir nieko gero tik nespejau i toleta lakstyt

  AtsakytiPanaikinti