2009-05-15

,

Magijos pamokos mokyklose - gera linkme einame...

Magija
Nuo kada Lietuvoje pradinėse, vidurinėse mokyklose bei gimnazijose vietoj pamokų pritariant pedagogams galima už pinigus mokytis magijos? Aš rimtai klausiu, nes įtariu būsiu atsilikęs nuo gyvenimo. Ar aš kažko nesuprantu? Ar čia taip turi būti?

Vakar septintokė dukra anksčiau grįžo iš mokyklos (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos). Nebuvo dviejų paskutinių pamokų. Žinote kodėl? Todėl, kad gimnazijos aktų salėje tuo metu vyko DiArchy magų pasirodymas (o gal pamoka?). Ir dar už pinigus (bilietas 10 Lt). Kiek žinau toks pasirodymas prieš kelias dienas vyko ir Rūdiškių mokykloje.

Suprasčiau ir palaikyčiau renginį jeigu vietoj pamokų mokiniai sėdėtų kino teatre ir už dyką (na šiuo atveju net ir pinigų nebūtų gaila) žiūrėtų "Karą ir taiką" ar kokią kitą klasikos ekranizaciją.

Ir mokiniams būtų gerai - šansas legaliai "pabėgti" iš pamokų, ir istorijos bei literatūros mokytojams - mokiniai lengviau įsisavintų vieną geriausių romanų pasaulyje.

O dabar? Dukros klasėje mokosi 26 mokiniai. Nežiūrėjo magų 8. Juos paleido namo. Likusieji sugužėjo į aktų salę. Kitaip sakant mokytojams leidus už 10 litų legaliai "pabėgo" iš pamokų. Ir ką už tai gavo? Kokių žinių pasisėmė?

Kaip minėjau pradžioje, gal aš atsilikau nuo gyvenimo? Gal į mokymo programą yra įtrauktos iliuzionistų pamokos? Gal moksleiviai nuo šiol bus mokomi magijos triukų? Bet kodėl tada pamokos mokomos? O kada bus kita pamoka? Ir kaip dažnai jos bus? O kas bus jeigu vaikams patiks magija ir jie nenorės krimsti kitų mokslų?

Kita vertus kam tie mokslai, jeigu pamojus burtų lazdele visi tavo norai išsipildo.

Gera linkme einame...

Foto šaltinis: howstuffworks.com

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

3 komentarai :

  1. Pinigai visus uzvalde:) Direktoriui atseikejo ir leidodaryt bezobrazijas:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. ka jus cia nusisnekat, nu gal vaikui reikia nors karta gyvenime atsikvoset nuo rutinos ir kazka smagaus nuveikt kaip magijos sau paziuret. vaikai siais laikais i mokykla nenori eiti, ot va butu kokios tokios pertraukeles kas 1- 2 menesius tai iskart noras atsirastu ir nebegtu is pamoku, o tie kurie 8 isejo tai arba "blogiukai" pabego, arba pinigu neturi !!!! Prisikniso boba kazkokia ka as zinau.....

    AtsakytiPanaikinti
  3. Nepatinka ,kad dukra anksčiau grįžo į namus? Nenormalu čia kurt puslapio ir skųstis, tuo jog vaikai gauna pramogų mokykloje...

    AtsakytiPanaikinti