2009-06-30

,

Alkoholis arba 13 širdį draskančių vaizdo siužetų apie velnio lašų poveikį žmogaus organizmui


Alkoholikai

Pradėti kalbą apie alkoholį yra sunku. Daugelį žmonių palaidojęs bei šeimų išskyręs skystis po šiai dienai laisvai pilstomas baruose, parduodamas parduotuvėse, degalinėse ar pas bobutes "taškuose". Žudantis žmogaus organizmą alkoholis toleruotinas mūsuose panašiai kaip pienas...

Tie kas kelia klausimą apie jo uždraudimą yra stumiami į šoną. Tokie norai nepageidaujami, o žmonių susidūrusių su artimųjų alkoholizmu ašaros nematomos.

Nieko nepadarysi, nes iš prekybos alkoholiu valstybė, bei įtakingi verslininkai kartu su nusikalstamo pasaulio atstovais kala didelius, ŽIAURIAI DIDELIUS PINIGUS.

Pinigai, kaip žinia, šiais laikais aptemdo protą ir suteikią valdžią... suteikia valdžią žlugusių šeimų, išprotėjusių žmonų bei vyrų ar neišsivysčiusių vaikų sąskaita. Kita vertus koks skirtumas, svarbu yra pinigai ir nesvarbu kokiais keliais atkeliavę.

Štai tokia ta mūsų pinigų ir alkoholio politika...

O ką su žmogaus organizmu daro alkoholis žiūrėkite keletą širdį veriančių siužetų rusų kalba:


Foto šaltinis: www.sxc.hu

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

3 komentarai :

 1. Viename BBC kurtame dokumentiniame filme, apie narkotikus, alkocholis buvo "įvertintas" kaip ketvirtas pavojingiausias narkotikas. Jei jis būtų išrastas/atrastas šiais laikais jis būtų uždraustas, kaip ir kiti stiprieji narkotikai: kokainas, heroinas...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kazkada jau rasiau pas save bloge sia tema :)
  http://eugenijus.eu/2009/04/apie-alaus-poveiki-sveikatai/

  AtsakytiPanaikinti
 3. "širdį draskančių", "velnio lašų", mda...

  AtsakytiPanaikinti