2009-06-07

, , ,

Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius - du skirtingi poliai

Vakar Trakuose miesto ir viduramžių šventėje Jeronimas Milius mielai fotografavosi su vaikais:

Jeronimas Milius

O štai šventėje taip pat dalyvavęs roko dainininkas Povilas Meškėla su vaikais fotografuotis atsisakė. Tiksliau, pradžioje sutiko, o vėliau atsistojus šalia vaikams - atsisakė. Taip ir nesupratau, kas jam pasidarė. Pradžioje - TAIP, vėliau, kai jau šalia stovėjo vaikai - NE.

Taip roko veteranas ir nepaaiškino kodėl persigalvojo. Svarbiausia, jau stovėjo, laukė blykstės ir staiga: "Ne, ne dabar. Rytoj. Rytoj nusifotkinsim. Dabar ne". "Bet jūs juk buvot sutikęs ir pasiruošęs fotografuotis? Lukterkit minutėlę" - bandžiau sulaikyti Meškėlą, bet jis buvo kategoriškas: "Ne, ne ir ne" ir atatupstas bei lydimas išsižiojusių vaikų žvilgsnių pasitraukė į šoną.

Likau lengvai pasimetęs.

Kas įdomu žmogų privertė pakeisti nuomonę? Kodėl bespaudžiant fotoaparato mygtuką Meškėla staiga atsisakė fotografuotis ir keistai argumentuodamas pasitraukė?

Aišku, nieko čia baisaus neįvyko, tik pagalvok - atsisakė "nusifotkint" - na ir kas?

Taip, bet atsisakė "fotkintis" su vaikais kurie jau buvo pasiruošę ir nutaisę šypsenas fotoaparato blykstei.

Meškėlai pasišalinus vaikai sutriko ir liko stovėti su pakabintomis nosimis... bet neilgai... nes šalimais atsirado Milius, ir ačiū jam, kad savo pasirodymu, tiksliau sutikimu "nusifotkinti", sugrąžino vaikams šypsenas.

Jeronimas su vaikais (nuotraukoje su Aida ir Povilu) ne tik mielai pozavo, bet ir su tėveliais nuoširdžiai, be jokio pasikėlimo, bendravo.

Štai taip, skirtingų kartų atstovai, skirtingai elgiasi, nors ir meldžiasi tam pačiam roko Dievui.

P.S. Meškėla, kaip asmenybė, po šio įvykio mano akyse nusileido keletą laiptelių žemyn.

Foto autorius: Darius Kairaitis

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

6 komentarai :

 1. Na gal jam vidurius paleido ar dar ka... Amzius gi jau... :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškasvasario 27, 2010

  Netikėtai čia Povilas pasiėlgė. Motyvai - nepaaiškinami. Įsivaizduoju, kaip turėjo jaustis vaikai norėję tik nuotraukos.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jeronimas - svieto gelbėtojas...Myliu juos abu ir po vienos dienos bendravimo su P. Meškėla nė kiek nesistebiu tokiu jo poelgiu :) Šiaip geras jis žmogus, bet vis tiek kažkas keisto jame yra...O va apie Jeronimą gerai ir tik gerai

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškaskovo 07, 2011

  jus net nezinot meskelos tragedijos o rasinejat, neduok dieve taip kam nors gyvenime atsitiktu - pasidomekit, prietrankos!

  AtsakytiPanaikinti