2009-08-04

,

Betvarkė Trakų keliuose tęsiasi

Vėl Trakai-Vievis kelyje betvarkė. Šalia Akmenos ežero poilsiautojai stato automobilius šalikelėje nepaisydami kelių eismo taisyklių. Kaip matote nuotraukoje yra ne tik ištisinė sustoti draudžianti balta juosta, bet ir stovėti draudžiantis ženklas.

Automobiliai kelkraštyje

Trakuose leidžiama nepaisyti kelių eismo taisyklių, apie tai rašiau prieš metus. Dabar matau, kad niekas nepasikeitė - norintys pasimaudyti Akmenos ežere "dedą skersą" ant Trakų kelių policijos ir nesibaimindami stato savo automobilius ten kur papuola ir draudžiama.

Automobiliai prie Akmenos ežero

Tai kuriems velniams Trakuose yra taikomos kelių eismo taisyklės? Kada, po velnių, Trakuose kelių policija pradės keliuose daryti tvarką? Kada, velniai griebtų, ne tik Trakuose, bet ir Lietuvoje keliuose bus tvarka?

Foto autorius Darius Kairaitis

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. Taikliai pastebėta. Turėtų ir daugiau žmonių atkreipt dėmesį į tokius dalykus ir netylėt.

  AtsakytiPanaikinti
 2. ir aš ten buvau...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Waldonai, kur? Stovėjai už linijos ar važiavai keliu?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nu ir ka ? Ko cia burnojat ,Kai bus sale ezeru pastatytos aiksteles masinom pasistatyti ,tada ir vairuotojai galetu atsipusti ir keliu policija nebus kalta ,uzmergdama akis pries tokia nesamone...o ka siulote tiems masinu savininkams ? ant medziu pasikabinti tas masinas?.Dirba ,dirba zmogelis visa savaite ,o kai dienele sauleta pasirode su seimyna pasideginti ,pasimaudyti ....tik matot problemele pamate dar pernai metais grieztas persona parases straipsni ,butent apie sia betvarke ....oh blogieciai ,siemet vel savo....stato masinas neleistinoj vietoj ....Kila klausimelis ,ar tik tas ,nepatenkintas pilietis neturi masinos ??ir aplamai nezino kaip ja vairuoti ?o gal pavydas ima ,kad kiti turi ´? Siulyciau ne pykti ant Lietuvos pilieciu ,kurie nekalti ,kad jie lietuviai . Uzsieni viskas zmogaus -gerovei o Lietuvoj zmogaus -labui .Nes po LABAS galima pasakyti VISOGERO .

  AtsakytiPanaikinti