2010-07-31

,

Yantra kilimėlis


Kartais būna sunku patikėti, kad iš pirmo žvilgsnio nieko įspūdingo savyje neturintis daiktas gali daryti stebuklus. Kai vieną vakarą žmona į namus parnešė Yantra kilimėlį ir pradėjo pasakoti koks tai nepakartojamas energijos ir sveikatos šaltinis - nepatikėjau. "Kam, kam, bet jau man  jis tikrai jokio poveikio nepadarys - veltui išmesti pinigai" - galvojau, kol pats neatsiguliau ir neišbandžiau. Ir ką jūs manote, jau pirmo seanso metu (po 10 min.) pradėjau pūsti dūdą - užmigau... Po 20 min. pabudau kupinas energijos ir su švaria galva. "Negali būti" - nepatikėjau. Kitą dieną seansą pakartojau - rezultatas vėl buvo toks taps - vėl užmigau, vėl pabudęs jaučiausi gerai.


Štai kaip pusvalandį pagulėjus ant Yantra kilimėlio atrodė mano nugara:


Nugara buvo įkaitusi su begale gilių įspaudimų kuriuos paliko aštrios kilimėlio gėlytės. Jų ant kilimėlio yra net 210. Kiekviena gėlytė turi 42 duriančias viršūnėles. Paraudimai, tai suaktyvėjusios kraujotakos padarinys.


Genialu tai kas paprasta - pasakymas 100 proc. tinkantis Yantra kilimėliui. Rekomenduoju visiems kurie dažnai patiria stresą, įtampą ir nuovargį (po šia nuoroda rasite daugiau rekomendacijų kada verta naudoti kilimėlį). Tai puiki priemonė atstatyti savo organizmo pusiausvyrą. Labai ramina. Aš asmeniškai ant kilimėlio guluosi tada kai jaučiuosi sudirgęs, išsibalansavęs ar pavargęs. 20-30 min. paguliu, nusiraminu ir vėl šoku prie darbų. Patikėkite, tai tikrai veikia. Kilimėlis daug vietos neužima, tad namų tikrai neužkraus. Yra specialus krepšys kilimėlio nešiojimui. Ką tik savaitę praleidome pajūryje, kartu su mumis keliavo ir kilimėlis:


Yantra kilimėlį kartais naudoju prieš miegą. Pasitiesiu tiesiog ant lovos ir užmiegu kartu su juo. Ypač padeda po sunkios arba gerų įspūdžių kupinos dienos. Paprastai po tokios dienos vakarais sunkiai užmiegu - galvoje sukasi praėjusios dienos vaizdiniai, o su kilimėliu - 10 min. ir miegu :) - pradžioje užplūsta šiluma, to po ramybė ir miegas...

Štai toks tas iš pirmo žvilgsnio nieko įspūdingo savyje neturintis, bet stebuklus darantis daiktas vardu Yantra kilimėlis.
Dalinkitės:  

13 komentarų :

 1. niekur nerandu, kokia maždaug jo kaina? rodos, man tokio reikia, nes net savaitgalį nebegaliu atsipalaiduoti nuo įtemptos savaitės darbų...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vilma, kilimėlį įsigijome čia www.yantramat.lt. Jo kaina dabar 169 Lt. Nepatikėsi koks jis veiksmingas...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškasliepos 31, 2010

  Skamba, kaip pigi reklama... no offence

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ši reklama ne tai, kad ne pigi - ji visai nemokama :) Pasidalinau įspūdžiais apie gerą daiktą ir tiek. Niekas man nieko už tai nemokėjo :))) Nors galėtų...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Skamba gerai :)
  Kaip manai, Dariau, ar tai būtų gera dovana žmogui, kuriam neįprastai sunku sugalvoti, ką dovanoti? :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Edita, manau, kad taip. Retas mūsų, ypač vyrų, šiais laikais skiria pakankamai dėmesio ligų prevencijai. O visos ligos kaip sakoma prasideda nuo nervų. Greitas gyvenimo tempas, stresai išvargina organizmą. Ne kiekvienas ryžtasi ar turi valios praverti sporto salės duris. Kiti vakarais gelbėjasi alkoholiu. Šis kilimėlis man tapo dideliu atradimu. Anksčiau dažnai sportuodavau ir tai padėdavo atstatyti dvasios pusiausvyrą, pasisemti jėgų. Laikui bėgant, kūnui senstant tapo vis sunkiau prisiversti fiziškai padirbėti, tad kilimėlis man tapo ankstesnio fizinio krūvio teikiamo malonumo nebloga alternatyva. Aš visada palaikau idėją dovanoti žmogui sveikatą ir nesvarbu kas tai būtų: vitaminai, bilietas į sporto klubą ar SPA centrą, sveikos mitybos knyga ar galų gale tas pats Yantra kilimėlis :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Geros mintys ir aš visiškai sutinku su jomis :)Dėkui,Dariau!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Fainas daikciukas, esu skaites apie toki. Taskus stimuliuoti yra gerai. Nugara, Dariau, atrodo ispudingai.;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Geras daiktas. Dėkui, kad pasidalinai :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Gal ir geras bet labai brangus kaip lietuvai.Uzsienije jis kainuoja vos 100lt nors algos ir pragyvenimo lygis aukstesni.

  P.S. Beja dariau aciu tau uz straipsnius apie rastines sodybos renovacija,Man tai labai aktualu.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Anonimiškasspalio 22, 2010

  O sis kilimelis manau netinka, jei ant nugaros yra apgamu.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Jeigu ant nugaros yra didelių apgamų kilimėlio geriau nevartoti

  AtsakytiPanaikinti
 13. Anonimiškasbirželio 04, 2011

  Galima nusipirkti už 87 Lt iš amerikos su pristatymu.
  http://cgi.ebay.com/SPIKE-NAIL-MAT-generic-alt-yantra-and-shakti-mats-/260788851464?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cb83a1308

  AtsakytiPanaikinti