2010-08-26

,

Ten kur jauku ir skanu: kavinė Trys pušelės

Patiko Gintaro (Grumlino) idėja dalintis vietomis kur galima normaliai pavalgyti. Nusprendžiau ir aš tokiomis vietomis pasidalinti. Mėgstu normaliai - skaniai pavalgyti, be to mėgstu, kad ir vieta - aplinka kurioje tai darau būtų maloni ir jauki. Todėl savo maitinimo įstaigų apžvalgos rubrika pavadinau "Ten kur jauku ir skanu". Pradžioje jauku, nes tik užėjęs į naują aplinką vertinu ją akimis. Man asmeniškai, jeigu nepatinka aplinka, duok patį skaniausią valgį - liksiu nepatenkintas - negaliu mėgautis maistu erzinančioje aplinkoje. Todėl pradžioje "jauku", o jeigu jauku , tai ir skanu. Dažniausiai, kiek teko susidurti, jeigu yra jauku, yra ir skanu...

Pirmasis taikinys Vilniaus Antakalnio gatvės pradžioje šalia Petro ir Povilo bažnyčios įsikūrusi kavinė "Trys pušelės". Iš gatvės pusės kavinės pastatas nieko viliojančio nežada - eilinis stalinistinis fasadas ir tiek:
Bet įkėlus koją pro kavinės vartus vaizdas kardinaliai pasikeičia - akis užlieja netikėta žaluma:Kavinės kiemas tiesiog paskendęs žalumoje. Jautiesi lyg būtum ne energijos pritvinkusiame Vilniaus centre, o kokioje nors atokioje ramybe dvelkiančioje kaimo sodyboje.

Mes su šeimyna kavinėje apsilankėme vakarėjant. Besileidžianti saulė kavinės atmosferai suteikė ypatingo žavesio:


Savaime suprantama, kai toks gražus oras ir graži aplinka nėra ko lysti į vidų. Kavinės lauke radome jaukią pavėsinę, ten su savo šeimyna ir apsistojome:


Toliau maistas. Meniu didelis. Aptarnavimas malonus. Užsisakėm maistą be įmantrybių - tradiciškai pažįstamą. Aš valgiau ant laužo keptus kepsnelius:


Žmona žuvies kukulius:Vaikai po Kijevo kotletą:


Pabaigoje desertas. Vaikams ledai:


O žmona užsisakė ledų su šiltu pyragu. Net ir aš paragavau, nors šiaip nelabai mėgstu smaližiauti - ir tikrai, kad patiko - rekomenduoju būtinai paragauti:


Štai čia "Trys pušelės" žemėlapyje:


Žiūrėti Ten kur skanu ir jauku didesniame žemėlapyje


O štai čia "Trys pušeles" pabandžiau vizualizuoti:


Dalinkitės:  

6 komentarai :

 1. Tai dabar uzsimaniau kijevo kotletu;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kvepia reklama už nemokamus pietus

  AtsakytiPanaikinti
 3. wow, čia pavarėt kaip Andrius Užkalnis :)) labai graži aplinka, iš tikrųjų... o kaip kainos? tikrai alternatyva apsilankyti nuo pabodusių žinomų kavinių.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kainos kaip čia pasakius, nei pigu, nei brangu. Kepsneliai kepti ant laužo 16 lt, Kijevo kotletas 12 lt, alus lietuviškas 5 lt - ne lietuviškas pvz. Budweiser 6 lt. Dienos pietūs 10-12 lt.

  Vilma, o dėl Užkalnio, tai na jau, na jau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Che, šimtą kart važiuota pro šalį, o kad ten kažkas gero yra net nepagalvojau:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. NU NEVARYKIT I TAS PUSELES ,APIPLES VIDURY BALTOS DIENOS IR NEMIRKSES, TOKIA GEDA APTUREJAU UZSAKIUS GEDULINGUS PIETUS,SUMOKEJOM PASAKISKA SUMA ,O GAVOM VISISKA NIEKALA, TEGU BUNA VEDEJAI ANT SAZINES ....

  AtsakytiPanaikinti