2010-10-02

,

Kukurūzų labirintas


Šiandien klaidžiojom po šalia Trakų įsikūrusį kukurūzų labirintą (štai nuoroda Google maps žemėlapyje). Vėl, kaip ir praėjusiai metais, patiko.

Nuotraukoje viršuje mano žmona su vaikas stovi šalia vagonėlio (kasos) - tai labirinto pradžia. Vagonėlyje "gyvena" kasininkė kuri renka pinigus. Vietoj popierinių bilietų gavome po medinį pieštuką. Šalia vagonėlio krepšiuose gulėjo kukurūzų burbuolės. Jas buvo galima pirkti - 1 burbuolė 0,25 lt. Nusipirkome, o kasininkė dar paaiškino kaip jas reikia virti :)

Kalbant apie labirinto savininkų bendravimą su klientais galima rinkti tik malonius žodžius. Saulius, pagrindinis labirinto kūrėjas, nuotraukoje viršuje stovi nugara į mus, su kasele, maloniai sutikdavo kiekvieną svečią. Jis šiltai ir su azartu kiekvienam naujam klientui ar grupei aiškindavo labirinto taisykles.

Šiemet jau antras kartas kaip lankomės šiame labirinte. Praėjusiais metais buvo Tūkstantmečio motyvais išraižytas labirintas, šiemet - Europos sąjungos. Planuojantiems klaidžioti po labirintą nerekomenduoju atidžiai studijuoti jo kelių plano - bus įdomiau klaidžioti.

(Sūnus Povilas (1 kl. mokinys) ieško kelio (jam buvo laaaabai įdomu))

Nuo pradžios iki galo labirintą įveikėme per 40 min. Šalia buvo dar vienas mažesnis labirintas. Ten bridome pasiskirstę komandomis - aš su sūnumi, žmona su dukra. Varžėmės kas pirmas pasieks išėjimą. Buvo įdomu. Tad visiems planuojantiems bristi į labirinto platybes rekomenduoju pasidalinti grupėmis su tikslu kas pirmas pasieks pabaigą.

Laukiam kitų metų ir kito labirinto...
Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. Anonimiškasspalio 04, 2010

  Biski as neisikirtau ... PAVARYK ? tai kur sitas puslapiukas pavaro ?:\

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai, kad žinok ir aš neįsikertu :)))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškasvasario 01, 2011

  Taigi paciame virsuje parasyta: PAVARYK, apie namu uki. Kas cia neaisku? Ar jei jau ''pavaryk'', tai butinai turetu buti tik neigiami, pasiepiantys atsiliepimai apie ka nors...

  Saunus puslapis. Aciu.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai šaunus puslapiukas! Čia radau daug naudingos informacijos. Ir skirtas jis negeltonsnapiams, kuriems PAVARYK reiškia...
  Sėkmės ir stiprybės, Dariau, tavo veikloje!

  AtsakytiPanaikinti