2010-12-19

,

Kalėdinės dovanos: 5 geriausi 2010 m. pasiūlymaiPristatau 5 mano galva geriausius 2010 m. Kalėdinių dovanų pasiūlymus už kurių vienokiu ar kitokiu būdu užkliuvo mano ausys, akys ir protas :).


5 vieta "Draivas" - jauna ir įdomi el.parduotuvė ciataigeras.lt su "kreiziniais" daiktais.

Čia jūsų laukia linksmi, originalūs ir netikėti dalykai: Borato kostiumas, golfas tualete, švytinti pagalvė, aukso luitas - durų laikiklis, žybčiojantis skėtis ir panašiai...

(Golfas tualete)

Prekių pasirinkimas kol kas nėra didelis, bet pakankamai apčiuopiamas norintiems ką nors linksmo įsigyti.

Projekto autoriai skelbia:
Mūsų tikslas labai paprastas -  norime, kad Lietuvoje būtų kuo daugiau besišypsančių, gerai nusiteikusių žmonių. Tikimės, kad mūsų turimos prekės nudžiugins, o kartais ir privers nusijuokti.
Norisi palaikyti jų tikslą ir palinkėti jiems visokeriopos sėkmės :)4 vieta "Sveikata" - SPA, gydomosios procedūros, masažai, vonios.

Nesvarbu kur:  Druskininkų, Birštono, Palangos ar Trakų sveikatingumo centruose. Visuose šiuose miestuose yra ne tik graži gamta bei ramybe dvelkianti atmosfera, bet ir puikūs sveikatingumo centrai su puikiu aptarnavimu.

(Druskininkų gydyklos mineralinė vonia)

Padovanokite artimam žmogui bilietą į sveikatą - nupirkite abonentą į sveikatingumo centrą. Mano galva tai pati sveikiausia dovana. Šiame sąraše ji ne pirma tik dėl to, kad nėra labai originali, nors savijautos prasme (suvartojus dovaną:)) lenkia visas kitas.

3 vieta "Ekskliuzyvas"- visiškai asmeniška dovana iš asmeniska.lt svetainės

2007 m. asmeniška.lt svetainė mano sąraše buvo pirmoje vietoje... Šį kartą ji trečia, bet tai nereiškia, kad suprastėjo jos paslaugų kokybė ar asortimentas. Šioje svetainėje kaip ir anksčiau rasite krūvą originalių pasiūlymų:  iš nuotraukos jums sukurs lėlę antrininkę, pagamins asmenišką pliušinį meškiuką, sukurs asmenišką rankšluostį ar pagalvę:
Pagalvė su Jūsų pageidaujama nuotrauka. Nuotrauka gali būti tiek asmens portretas, kaip matote pavyzdyje, tiek Jūsų vaikystėje pamėgtas kiemo kampas, tiek šalis, kurią svajojate aplankyti. O gal tiesiog tai, kas puikiai tinka prie Jūsų interjero.
Pagalvės spalva gali būti įvairi. Nėriniai pagal Jūsų pageidavimą gali būti tokie kaip šioje nuotraukoje, gali būti didesni arba jų visai nebūti.

Be galo asmeniška ir originalu.

2 vieta "Saviraiška"- profesionalus animacinio filmo garsinimas


Jei ne rankų darbo dovanos, ši dovana mano sąraše šiais metais užimtų 1 vietą. Dabar ji antroje garbingoje vietoje. Tai įdomi  naujiena - animacinio filmo garsinimas. Dovanos steigėjas "Garsų pasaulio įrašai".

Jų reklaminis tekstas skamba taip:

Ar niekada nepagalvojote, kad žiūrėdami animacinį filmuką ar girdėdami reklamą, galite išgirsti ir savo balsą? Siūlome tai išbandyti: atvykite į garso įrašų studiją įgarsinti animacinį filmuką ar komercinę kino reklamą. Profesionalus garso operatorius ne tik įrašys Jūsų balsus, bet ir paruoš Jums dovaną – įgarsintą filmuką gausite dovanų DVD formate. Jei Jūsų balsas bus tinkamas – gal Jums pasiseks ir filmukas su Jūsų įgarsintais herojais bus platinamas viešai! O jei ir ne - namie animaciniai herojai kalbės Jūsų balsu. Dovanokite šią dovaną sau, artimiesiems, bičiuliams – patirkite tai, ką patiria tikros kino žvaigždės, garsinančios filmus!

Būtų smagu, jei idėjos sumanytojai savo svetainėje padarytu visų įgarsintų filmukų archyvą.

Ši dovana, sakyčiau, šiais metais yra pati originališkiausia :)

1 vieta "Rankų darbas" - iš karto sakau, kad tai daugeliui netikėta dovana. 

Šiais laikais, kai parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiaspalvių prekių gausos, o žiniasklaida plyšta nuo reklaminių raginimų pirkti, retas susimąsto, kad nebūtina pirkti prekybininkų brukamų dovanų, o galima jas paprasčiausiai pasidaryti savo rankomis. Ir nesvarbu kiek kišenėje turi pinigų - nuoširdžiai rankų dovanai pinigai nesvarbūs. Ne nuo pinigų priklauso rankų darbo dovanos vertė, o nuo įdėto nuoširdumo


Tai gali būti paprasčiausia miške nuskintos egles ar pušies šakele apsukta ir spalvota juostele perrišta mylimo žmogaus nuotrauka... Svarbiausia, kad tai būtų padaryta su meile ir širdimi...

Pirmoje vietoje, šiais metais, rankų darbo dovanos!

Jos yra pačios nuostabiausios, šilčiausios ir mieliausios!


Fato šaltiniai: pačios viršutinės ir pačios apatinės nuotraukos šaltinis: http://www.sxc.hu/, kitų nuotraukų šaltinis nurodytas šalia jų esančiame aprašyme.
Dalinkitės:  

1 komentaras :

  1. Taip taip, ranku darbo dovanos labai vertingos, ne pagal savo pinigine verte, bet ta, kad daryta su meile ir asmenikai. :) O dar be to ta krize :) Toks gali buti geriau ;)

    AtsakytiPanaikinti