2010-12-13

,

TELE2 sveikinimo laiškasKaip juridinis asmuo 6 metus buvau TELE2 klientas ir tik šiandien  iš TELE2 per visus tuos metus gavau vienintelį sveikinimo laišką, ir net su paties generalinio direktoriaus parašu :)

Laiške generalinis rašo: "Gerbiamas vadove, norime paspausti Jums ranką ir padėkoti, kad savo laiku priėmėte protingą verslo sprendimą..."


... juokingiausia tai, kad tas sprendimas buvo pereiti į OMNITEL...
Dalinkitės:  

9 komentarai :

 1. Anonimiškasgruodžio 14, 2010

  Čia rimtai, ar juokauji? :-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Darius Kairaitisgruodžio 14, 2010

  Paskambino OMNITEL ir pasiūlė... primečiau , paskaičiavau - na tikrai OMNITEL pasiūlymas pasirodė geresnis. Čia be jokių juokų...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tele2 turi tiek mazai versli klientu, kad kiekvienam net parasa sugeba padetu

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pas mane parašas tai atšviestas :), originalų gauna gal tik koks pigu.lt vadovas už tai, kad per tv reklamuoja tele2 :)

  Kaip privatus asmuo savo vardu iš TELE2 esu paėmęs du numerius kuriais naudojuosi turbūt jau virš 15 metų. Per tuos 15 metų nė karto nebuvau uždelsęs laiku atsiskaityti. Prieš keletą mėnesių darydamas pavedimą suklydau ir per žioplumą nesumokėjau kažkur 7.00 lt.

  Tele2 savo ruožtu ėmė ir atjungė abu mano numerius prieš tai neinformavusi nors pagal sutartį yra įsipareigojusi tai padaryti.

  Gerai, gavau sąskaitą su priskaičiuotu paslaugų atnaujinimo mokesčiu - 30.00 lt (po 15.00 lt už kiekvieną telefoną).

  Skambinu į TELE2 ir sakau, klausykite per klaidą nepervedžiau 7.00 lt, visus 15 metų tokio atsitikimo nebuvo, o jūs ėmėt ir atjungėt telefonus prieš tai neinformavę. Jeigu būtumėt atsiuntę žinutę, kad gali būti apribotas ryšys dėl to, kad nepilnai apmokėta sąskaita, būčiau tuoj pat sureagavęs ir apmokėjęs.

  TELE2 savo klaidą pripažino tik iš dalies ir nurašė tik 15.00 lt, likusius 15.00 lt paliko man.

  Štai ši istorija mane ir privertė keisti operatorių. Pradėjau nuo savo verslo telefono. Tik perėjau į OMNITEL ir su paskutine sąskaitą vos ne dvigubai didesne nei iki tol buvusios, nors skambinau vienodai, pirmą kartą gavau ir TELE2 vadovo padėką, už savo laiku priimtą protingą verslo sprendimą... :)

  Įžvalgus pasirodo tas TELE2 vadovas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškasgruodžio 15, 2010

  esu 6 metus teleduskes klientas ,is kuriu paraleliai buvau ir bites klietas . Per 6 metus skolos isaugdavo iki 200 lt neatjukdavo, o bite apie 30lt atjunge

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškasgruodžio 19, 2010

  Naudoju tele2, niekaip nesuvokiu kaip Jums gaunasi pigiau su omnitel pokalbiai-niekaip, tik paskambina konsultantai bando siulyti koki omnitel plana pasakau kad naudojuosi tokiu ir tokiu tele2 planu atsisveikina ir sako nieko geriau negalime pasiulyti.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškasvasario 15, 2011

  NAUDOJU SENIAI TELE 7ANKSCIAU BUVO VISKO BET DABAR NORMALIAI

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškaskovo 25, 2011

  Negaliu atsidziaugt tele2. Nenoriu net prisimint Omnitel.

  AtsakytiPanaikinti
 9. O as naudojuos Bites paslaugomis. Del kainu negaliu pasakyti,kad pigiausia,bet del rysio kokybes galiu pasakyti,kad geriausia. Anksciau buvau ir tele2 klientas ir Omnitelio, bet kai laksciau i lauka namuose,tai ir laksciau. Kai tik noriu pakambint bunant namie, tai turiu lekti i lauka. O dabar su Bite jokiu problemu. Sedint prie teliko,galiu paskambinti,bei gali man prisiskambinti.... :)))

  AtsakytiPanaikinti