2011-04-01

,

Naujametinė kelionė Praha-Viena-Budapeštas - įspūdžiai sugrįžus. 2 dalis

I dalis po šia nuoroda, III dalis po šia nuoroda, o žemiau žadėtas tęsinys :)

Likus 4 val. iki 2011 metų pradžios apsistojam viešbutyje 20 km nuo Budapešto:


21.30 val. nuo viešbučio judam į Budapeštą sutikti Naujųjų metų. Naujametė naktis Vengrijos sostinėje kaitina vaizduotę - be galo smalsu. Visų nuotaika pakili. Liejasi šampanas, gera nuotaika ir linksmi pokštai...22.15 val. jau Budapešte šalia tilto per Dunojų. Šalia tilto, aikštėje, nugara į Dunojų įrengta didelė scena prie kurios šėlsta apie 5-6 tūkst. žmonių. Scenoje varinėja vengrų muzikantai, mirga vaizdo instaliacijos.

Mūsų kolektyvas pasidalinęs į kelis būrelius traukia pasižvalgyti po senamiestį. Einam ten kur juda vietiniai. Atsiduriam judrioje, šauksmingoje, prekybiniais stalais ir paviljonais apstatytoje, gatvėje kurioje gausu gerokai įkaušusių vietinių bei linksmai nusiteikusių atvykėlių - ypač italų (!?):


Gaila, bet gerą nuotaiką slopina kalnai šiūkšlių:...bei paslaptingi muzikantai - plėšikai:


(Muzikantas požeminėje perėjoje)23.00 val. sveikinam vieni kitus su lietuviškais Naujais metais. Šaunam šampaną ir bučiuojamės :))):


Mums besidžiaugiant po mūsų kojomis sprogsta galingo užtaiso fejerverkas - gal kas tyčia, gal netyčia, kas ten žino. Pasitraukiam į šalį. Girdim juoką. Tikriausiai juokiasi iš mūsų, kad išsigandom... Ech tie vengriški "buduliai", mažai kuo jie skiriasi nuo mūsų, tik, kad jų daug daugiau...


23.30 val. grįžtam į aikštę su šėlstančiais vengrais ir jos pakraštyje susispietę po medžiu darom savo lietuvišką "balių" su šokiais ir dainom:


00.00 val. dar kartą bučiuojamės ir geriam šampaną, bet dabar jau už vengriškus Naujus metus :) ... Tiesa, gera naujiena, pradėjo kalbėti net ir tie, kurie visą kelionę tylėjo :)))

01.00 Sėdam į autobusą ir judam link viešbučio. Visų nuotaika NE - RE- A -LI !!!!!!
01.45 val. grįžtam į viešbutį ir jame tęsiam Naujųjų sutikimą arba kitaip tariant darom galutinę kolektyvo cementovkę:


"Cementovkės" metu linksmiausias akcentas yra būtinas atsakymas į klausimą: "Kas aš toks ir kodėl aš čia?". Kai kurių atsakymai net virkdo :) Smagu.

04.00 -05.00 val. susicementavę skirstomės miegoti...

P.s.: pratęsimą apie Budapeštą ir jo didybę bei jo kuriozus skaitykite kitame įraše.

I dalis po šia nuoroda, III dalis po šia nuoroda
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą