2011-05-14

,

Kaip teisingai sėdėti prie kompiuterio

Savo kailiu esu patyręs iki kokių komplikacijų gali privesti neteisingas sėdėjimas prie kompiuterio. Apie tai jau rašiau šiame bloge: čia ir čia.

O štai kaip praėjus 3 metams po operacijos atrodo mano alkūnė:


Po operacijos, kaip ir konstatavo mane operavęs daktaras, greito pagerėjimo nebuvo. Pažeistas nervas atsistatė principu: viena diena - vienas milimetras. Kadangi nuo alkūnės iki rankos pirštų galiukų geras pusmetris, tai ir nervas atsistatė po gerų 500 dienų...


Po operacijos praėjus 3 metams džiaugiuosi, kad ranka, tiksliau plaštakos pirštai, praktiškai pilnai atgavo savo ankstesnę formą. Nors ne visu 100 proc., bet beveik. Štai kaip vizualiai palyginus su sveika plaštaka dabar atrodo mano operuota kairė:


Skirtumo praktiškai nesimato. O prieš operaciją ant pažeistos kairės plaštakos ties nykščiu buvo sumažėję raumenys, matėsi įdubimas, mažylis pirštas truputį neklausė, buvo atšokęs bei nutirpęs. Nutirpęs buvo ir šalia mažylio esantis kitas pirštas"


Dabar pirštų nutirpimo praktiškai nejaučiu ir nors jis yra, bet toks nežymus, kad jo nejaučiu. Kita vertus per 3 metus jau pripratau nejausti...

Gerbiamieji, niekas kitas tik jūs patys esate atsakingi už savo sveikatą. Ilgą laiką, metų metais sėdint prie kompiuterio toje pačioje, dažnai neteisingoje, padėtyje išsivysto rimta ir kartais nepagydoma liga.

Sekite savo sėdėseną ir pagavę save neteisingoje padėtyje greitai taisykite situaciją, nes kitu atveju Jums, kaip ir man gresia gultis ir ant operacinio stalo arba visam laikui likti nepagydomu ligoniu.

O čia dar vienas labai geras mokomasis filmukas apie tai, kaip teisingai sėdėti prie kompiuterio (p.s. Būkite sveiki!):Video šaltinis: vodafonees

Patiko įrašas? Prenumeruok PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą