2011-05-01

, ,

Pilvelytės daina geresnė už Sašenko ir mes vėl nelaimėsim EurovizijosFantazija? Sakau, kad ne.
Šiais metais šansų laimėti Euroviziją būtų buvę daugiau jeigu Lietuvą atstovautų 2010 m. atrankos barjero dėl nesuprantamų priežaščių neįveikusi Aistė Pilvelytė su nepaprastai stipria eurovizinia daina:Šiais metais Eurovizijos atrankoje laimėjo geriausia prertendentė iš dalyvavusių. Bet kodėl šių metų atrankoje nadalyvavo stipriausia praėjusių metų Lietuvos finalistė Aistė? Nors Evelina yra šių metų atradimas, bet pažiūrėjus į praėjusių metų sceninę ekspoziciją su švelnaus siūlo megstomis pirštinėmis, darosi nejauku dėl to ką šiais metais siunčiame į Euroviziją.Ši moteris yra nuostabaus balso savininkė ir ji yra sutverta daryti stebuklus, bet gaila, kad į Euroviziją ji keliauja ne su savo daina. Ši daina nėra skirta Evelinai.

Verskis per galvą, kamšyk skyles pagalvėmis, bet su tokia daina Eurovizijos nelaimėsi, o štai Pilvelytės praėjusių metų daina - kitas reikalas.

Praėjusių metų atrankinė daina buvo skirta Aistei. Tai Aistės sielos daina, kuri viesulu sklido iš jos lūpų Lietuvos pergalei Eurovizijoje.

Gaila, bet laimėti ir džiaugtis pergale, likimas mums nesuteikė garbės ir šiais metais.
Esu tikras, kad Aistės daina yra verta aukščiausios vietos Eurovizijoje...


Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

4 komentarai :

 1. Man asmeniškai ir Pilvelytės daina nieko įpatyngo.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškasgegužės 08, 2011

  Ir vel su lopsine meginsim laimeti vizija. Jokiu snasu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kada pakeisim komisija renkancia dainas i Eurovizija? Kiek galima: uzkuraiciai - vilimai, vilimai - uzkuraiciai ir vel uzkuraiciai - vilimai ir t.t.. Ne vienas fiasko pasibaiges konkursas parode, kad ju skonis netinkamas eurovizijai. Kol uzkuraiciai - vilimai vadovaus atrakai nieko gero nebus.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškasgegužės 09, 2011

  2008 metų jos daina irgi buvo puiki, bet ji nelaimėjo - kažkaip nesekas Lietuvėlei :(
  http://www.youtube.com/watch?v=5MrqMzkcSuw

  AtsakytiPanaikinti