2011-07-14

,

Lietuva lenkų


Netikiu, kad lenkų futbolo fanai, tiksliau ultros, patys, be politikų įsikišimo, nei iš šio, nei iš to, ėmė ir sukūrė Lietuvos garbę žeidžiančią skanduotę "Litwa nasza" (Lietuva mūsų):Video šaltinis: Delfi

Patiko įrašas? Prenumeruok PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

3 komentarai :

 1. Anonimiškasrugsėjo 13, 2013

  Tu nesupranti lenkijos zmoniu mentalumo Jie teigia kad Lietuvoi gyvena galybe lenku ir toi salys turetu priklausyti lenkijoi Ir viskas mazas ar sanas lenkas zino kad Wilno nasze(Vilnius musu)ir to nepakeisi net ir diskusijos ir aiskymai nieko neduos.Keisti zmones. Dar kai paskutiniu laiku per zinias pradejo sakyti kad lenkai vilniuje ira skrausti kad negali lenkusku uzrasu gatvese statyti ar kazka tai visai pasidare nemalonu. Zinau ir matau tai kasdien, nes as Lenkijos Lietuvis is Punsko krasto Lenkijoi ir gyvena Lietuviai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Lenke, gal man atvažiuoti i lenkija, apsigyventi ten ir sakyti, kad tas miestas priklauso Lietuvai ? Man atrodo, kad tau tai nepatiktû. Taip ir man nepatinka kai rašai savo durnas nesamones. Lietuva niekad nepriklausys lenkams. Išmok gerbti įstatymus ir žmones šalyje kurioje gyveni. O už nesantaikos kurstyma turetume tave deportuoti ATGAL i tavo brangiaja lenkija.

   Panaikinti
 2. Anonimiškasrugsėjo 21, 2013

  Pasaulyje tokiu bordaku nera,kokius cia rengia lenkai.Savo vietoj bukite-esate ne Lenkijoje.Ir nesokinekite kaip kokie gejai,ir nusiraminkite pagaliau.patys darydami visokias nesamones,kokiu pasaulyje ne vienoj valstybej nera-ir sukeliate Lietuvos nepasitenkinima ir tam tikra poziuri i save.Bukit savo vietoj,ramiai sau gyvenkite ir bus viskas normaliai.Baikit juokinti pasauli ir issidirbineti .

  AtsakytiPanaikinti